Штучний лід - це панелі або плити з синтетичного матеріалу, що імітують натуральну поверхню катка. Катання на ковзанах, гра в хокей, коьрлінг і багато інших видів спорту та розваг тепер доступні в будь-яку пору року. Для позитивного результату слід робити акцент на якість матеріалу та монтаж.

Виготовлення поверхні катка зі штучних матеріалів має ряд переваг. Перш за все, такий лід не тане, а також не вимагає професійного обслуговування. При цьому вартість експлуатації та обслуговування не є суттєвою витратною. Таке покриття багатофункціональне, адже будь-яке спортивне покриття можна перетворити на каток (танцмайданчик, волейбольний майданчик, спортзал і т.д.)

Що стосується зручності експлутації та економності штучного льоду, то основою цього питання є повна відсутність технологічного холоду і пов'язаним з його виробництвом енерговитратами та обладнанням.


Що собою являє штучний лід?
Для виготовлення листових панелей синтетичної ковзанки використовують полімерний матеріал з низьким коефіцієнтом тертя та високою зносостійкістю. Синтетичні листові панелі ковзанки монтуються і встановлюються на міцній, максимально рівній і гладкій поверхні. Вкладаються пластами за спеціальними технологіями стикування.

Саме цей момент є важливим для подальшої експлуатації катка. Стиковий метод з'єднання панелей при неякісному з'єднанні може призвести до розбіжності швів панелей, це може стати причиною утворення канавок, в які можуть потрапляти леза ковзанів фігуристів.

Катки з синтетичних матеріалів мають ряд особливостей, що різко відчутні за умови використання неякісного полімеру.

Катання на ковзанах по синтетичної поверхні більш затруднено, у порівнянні зі звичайним льодом. Цю проблему можна вирішити за рахунок використання спеціальних мастил. Проте мастило на поверхні синтетичного ковзанки з часом забруднюється.

Цього можна уникнути, якщо довірити справу професіоналам. Компанія "ORLOFF" (США) має що запропонувати як любителям, так і професіоналам.

Багаторічний досвід роботи у даній сфері та сучасні технології дозволили поліпшити властивості синтетичних матеріалів. Катання на ковзанах по такій поверхні максимально наближено за своїми характеристиками до натурального льоду.

Компанія впровадила спеціальні полімерні матеріали, що використовуються для виготовлення синтетичних ковзанок, а також унікальні мастила, що висихаючи, не роблять поверхню липкою та забезпечують тривалу чистоту.

Унікальні технології виробництва панелей роблять їх більш стійкими до вологи та корозії, до перепадів температури, а також до ультрафіолетового випромінювання. Способи встановлення забезпечують надійне кріплення в місцях швів панелей. Все це робить катання на синтетичному ковзанці більш безпечним і комфортним.

При цьому, ціна високоякісної продукції вас приємно здивує, адже ви маєте змогу працювати з постачальником напряму, без посередників!

Штучний лід "ORLOFF" - ваш розумний вибір!

Дізнайтесь більше інформації про виробника та способи доставки матеріалів на нашому сайті.