Компанія ORLOFF LLC змінює погляд на звичні речі. Тепер заточування лез просте, як ніколи! Заточувальний верстат для ковзанів Edge Again, що вже став незамінним помічником зірок хокею та фігурного катання доступний широкій публиці!

Ті, хто має справу з катанням на ковзанах знає, як часто проблемно і невчасно буває займатись питанням заточування лез. Без відповідного стану леза ковзани втрачають зчеплення з льодом, що призводить до падінь та травм.

Враховуючи потреби спортсменів і любителів, було створено унікальний верстат, що швидко завоював прихильність. Перший в світі експрес-заточувальний пристрій для лез ковзанів Edge Again з алмазним вкладишем, яке успішно і все частіше використовується клубами НХЛ та ін. хокейними організаціями, а також професіоналами фігурного катання.

Оперативне заточування має неабияке значення для хокеїстів, адже кожна хвилина гри на вагу золота, тому оперативне заточування ковзанів може суттєво вплинути на хід подій. Тепер можна не знімаючи ковзани в протягом декількох секунд повернути лезах ковзанів гостроту і навіть відновити пошкодження на них.

Верстат Edge Again має змінний алмазний картридж (окремо для хокейних і фігурних ковзанів). Алмазні вкладиші пристрої розраховані на 25-30 заточувань. Edge Again дає можливість заточити або направити пошкоджене лезо ковзана в лічені секунди і не знімаючи ковзана з ноги, що особливо може знадобитися під час змагань. Крім того, ця заточка стане у нагоді тим, у кого є проблема з заточним пунктом - завжди можна підстрахуватися на випадок чого.

Переваги експрес-заточувального пристою:
1. Мікро заточка 2-х різальних крайок леза, кожного з двох сторін.
2. Алмазне покриття нанесене на гнучкі сталеві пластини, які дозволяють заточувати лезо з внутрішньої сторони жолобка.
3. Мікро заточка не міняє радіуса заточування леза.
4. Алмазні вкладиші пристрої розраховані на 25-30 заточувань.
5. Використання пристрою дозволяє істотно скоротити кількість заточувань лез на стаціонарних точильних машинах, що істотно подовжує термін служби самих лез.

Раніше треба було знімати ковзани і віддавати їх на заточку, а на це йшли дорогоцінні хвилини. З новим компактним верстатом процес заточування став легким, як ніколи!

Поєднуючи в собі кращі можливості, він дозволяє заточувати на радіусі і в той же час уникнути проблем, що виникають у автоматичних верстатів. Відповідає всім сучасним вимогам заточки. Жорсткість і стійкість конструкції одна з його переваг. Зручна система зміни шаблонів. Можна також використовувати для заточки туристичних ковзанів при змінному тримачі і шаблонах.

Заточувальний верстат для ковзанів Edge Again - це унікальний пристрій, що раз і назавжди змінить ваші уявлення. Швидко, легко, якісно!

Для замовлення ручного верстату для експрес-заточування заходьте на наш сайт.