В хокей грають справжні чоловіки, адже цей вид спорту активний та досить травматичний. Організація дозвілля дитини неможлива без відвідувань спортивних секцій, що виховують сильний дух та здорове тіло. Якщо ваша дитина захопилась хокеєм, важливо правильно підготувати її до специфіки спорту та не відбити бажання.

 Звести неприємні наслідки гри до мінімум допоможе правильна амуніція. Якісне хокейне екіпірування забезпечить комфортну посадку усіх деталей захисту та тільки позитивні враження від гри.

 Екіпірування хокеїста складається з безлічі частин. Кожен елемент слід підбирати до свого розміру та зважати на якість виробництва. Компанія "ORLOFF" містить буквально все необхідне для хокею професійного та аматорського рівня.

 Увага! Виготовлено в США, якість підтверджена сертифікатами.

Головне призначення хокейної форми - це захист гравця від травм: ударів, вивихів, падінь на лід. Все виробництво екіпірування можна розділити на дві категорії для професійних спортсменів і любителів хокею.

 Проте не варто забувати про рівень травматичності, тому якість, в будь-якому випадку, має бути максимальною та гарантувати відповідний захист!

Ковзани. При виборі ковзанів потрібно стежити за тим, щоб вони комфортно сиділи на нозі. Ковзани захищають щиколотки від вивихів. Важливе значення має якість сталі. "ORLOFF" гарантує високу якість матеріалів виробництва.

Ігрові ключки поділяють на професійні та аматорські. Для професіоналів і напівпрофесіоналів ключки виготовляються з легких порід дерев, які покривають шаром вуглепластика. Другий же вид ключок менш міцний і проводиться на основі фанери.

Шолом. Хокейні шоломи виготовляють із пластику хорошої якості. При виробництві усіх елементів спорядження, в тому числі і шоломів використовуються анатомічні моделі. Це гарантує комфортне носіння. Шоломи поєднують в собі міцність, надійність кріплень та легкість.

 Нагрудник. Головною функціональною завданням хокейного нагрудника є захист грудної клітки, плечей і спини гравця. Комплект панцира складається з наплічників зі спеціальними прокладками, передніх і задніх протекторів. Легкі та надійні матеріали забезпечують максимальний захист від ударів.

Нагрудник нападника забезпечує надійний захист під час падіння.
При цьому він забезпечує свободу руху хокеїста.

Хокейні шорти виробляються з високоякісного нейлону. Цей матеріал відрізняється хорошими характеристиками міцності.

Рукавички для гри в хокей складаються з двох частин. Це забезпечує еластичність і гнучкість
виробу.

Ці та додаткові елементи спорядження ви зможете знайти на сторінках нашого сайту. Якісне хокейне екіпірування чекає шанувальників чоловічого спорту в рубриці товари. Тільки висока якість та розумні ціни! В наявності всі необхідні розміри.

 Допоможіть своїй дитині стати зіркою хокею! Замовляйте хокейне екіпірування просто зараз! Деталі замовлення дивіться тут.