Високоякісне та сучасне обладнання для хокею - одного з найпопулярніших видів спорту у світі - відтепер перестало бути мрією і цілком може стати реальністю завдяки компанії ORLOFF LLC. Якщо ви також займаєтеся хокеєм, тоді вам слід подбати про обладнання для хокею, яке дозволить полюбити цей вид спорту зі ще більшою силою.

На жаль, у нашій країні зима триває лише 3 місяці, тому таким популярним видом спорту, як хокей, можна займатися у природних умовах досить короткий проміжок часу. І це засмучує, адже ця гра дуже позитивно впливає не лише на фізичні якості людини, але й на її вміння працювати в команді, виявляючи лідерські якості, на швидкість реакції і вміння оперативно приймати рішення. Подарувати любителям хокею можливість займатися улюбленим видом спорту в будь-яку пору року може тільки сучасне обладнання для хокею американського виробництва.

Компанія ORLOFF LLC, врахувавши побажання професійних хокеїстів та любителів, готова забезпечити всіх бажаючих займатися хокеєм, високоякісним обладнанням для хокею, а саме - синтетичним льодом нового покоління Супер-Глайд, хокейними бортами, хокейними тренажерами та ін. Така можливість обладнувати справжні хокейні площадки стане хорошим стимулом для появи у нас майбутніх чемпіонів.

Якщо ви вирішили облаштувати професійну хокейну площадку, то, окрім необхідності придбати хокейні ворота, вам знадобляться ще й хокейні борти, які будуть відповідати всім необхідним стандартам. Наші хокейні борти виготовлені у США та вирізняються високим рівнем надійності, інноваційною технологією з'єднання і легкістю. Їх можна застосовувати як для критих, так і відкритих площадок з дуже низькою температурою навколишнього середовища. Варто відзначити, що запропоновані борти широко використовують для облаштування хокейних майданчиків НХЛ.

Також в асортименті компанії ORLOFF LLC є силові тренажери з міні-майданчиком для хокеїстів. Це обладнання допомагає виробити силу, поліпшити балансування тіла і розподілити вагу гравців у силових моментах гри. Наші силові тренажери мають унікальні тренувальні бездротові системи для розвитку реакції, спритності, точності.

Чому купити обладнання для хокею вигідно саме у нас:

 тому що ми пропонуємо прямі поставки від виробника;

 тому що ми є офіційним дистриб'ютором унікального синтетичного льоду Супер-Глайд у країнах колишнього СССР;

 ми охоче ділимося досвідом обладнання професійних катків;

 тому що у нас вигідні та доступні ціни.

Наше обладнання для хокею дозволить вам поглянути на цей вид спорту по-новому. Не зволікайте, робіть свої замовлення якісного обладнання для хокею на нашому сайті.