Як отримати ефективний корм, не використовуючи хімії?

Екструдований корм вже давно завоював топ-місце серед більшості фермерських господарств з вирощування сільськогосподарських тварин і птахів. Адже це виключно натуральний стимулятор росту, який надає можливість отримувати до 2-х кілограм приросту маси великої рогатої худоби на добу! Ефективність подібного виду корму полягає в його перевагах - їх дійсно багато! Головною з них вважається високий ступінь засвоюваності, без втрати зайвої енергії на перетравлення їжі. І виробляти екструдований комбікорм можна в домашніх умовах, за наявності відповідного обладнання - це спеціальні екструдери кормові. Які можна взяти від них переваги: про це ми й будемо сьогодні говорити.

Головне призначення

Підвищення рівня тваринництва, отримання кормів високої якості та загальний розвиток сільського господарства в цілому - все це дало поштовх для попиту на екструдери кормові. Їх головне призначення - виробництво кормів для птиці та тварин методом екструдування. Подібне обладнання часто використовуються для переробки ячменю, гороху, сої, пшениці, гречки, кукурудзи та інших сумішей з бобових і зернових культур. Принцип роботи кормового екструдера полягає в видавлюванні оброблюючого продукту в спеціальні високоміцні форми (фільєри), які влаштовані в стовбурі екструдера. Слід зазначити, що при самому процесі суміш піддається високій температурі (від 100 до 150 градусів) і високому тиску (більше 50 атмосфер).

Переваги застосування

У процесі обробки сумішей із зернових і бобових культур відбуваються складні фізичні та біологічні процеси, під час яких вихідна сировина розщеплюється на більш прості компоненти. Приміром, крохмаль на прості цукри, клітковина - на вторинний цукор. А вплив високої температури сприяє знезараженню таких шкідливих хімічних сполучень як інгібітори протеази, уреази і трипсину. 

Після виробленого екструдування, відбувається звільнення енергії, котре по швидкості можна порівняти з вибухом - це і призводить до багаторазового збільшення розмірів продукту. Ще слід зазначити, що крім виготовлення кормів з різних видів зернових і бобових культур, екструдери кормові відмінно підходять для виробництва повножирної сої, яка є високобілковим кормом для всіх видів сільськогосподарських тварин і птиці. Також екструдер може застосовуватися в складі виробничої лінії для отримання соєвого масла та макухи.

Незалежно від того, чи хочете ви продавати високоякісний комбікорм для сільськогосподарських підприємств або ж, за допомогою власного екструдера, вирощувати на виробленому комбікормі своїх тварин і птахів - звертайтеся за допомогою і покупкою до нас. ПП «Кийко» все покаже і про все розповість. Телефонуйте та запитуйте у нас!