Настав той час, коли творці одягу почали замислюватися про екологію. За останні кілька років тенденції в світі моди зобов'язують носити не лише гарний, а й екологічно чистий одяг, виготовлений з натуральних тканин, без використання шкідливих фарб і синтетичних матеріалів.

Наслідки виробництва синтетичних матеріалів дуже сильно позначаються не тільки на здоров'ї людини, але і на стані навколишнього середовища. Перехід до екологічно чистого одягу з натуральних тканин без використання хімічно шкідливих сполук стає важливим завданням для виробників одягу.

Величезну популярність у населення завойовує одяг з конопель, льону, бамбука, вовни і органічної бавовни, при створенні якої використовуються натуральні барвники.

Будь-який одяг з натуральних, екологічно чистих матеріалів, завжди виглядає елегантно, будь то моделі іменитих дизайнерів, або просто одяг для дітей, легкий, м'який, що не викликає алергію, здатний доставити радість власникові і не приносити ніякої шкоди здоров'ю.

З кожним днем ​​нешкідливих та екологічних матеріалів стає все більше. Вчені та екологи винаходять нові матеріали для виготовлення одягу, абсолютно безпечні, що не шкодять ні тим, хто її носить, ні екологічному стану нашої планети.