Якщо запитати у виробників ковбасних виробів, з чого виготовляється ковбаса, професіонали своєї справи відразу дадуть відповідь: м'ясо, спеції і баранячі черева та синюга! Саме так і не інакше! Це - перевірений часом і мільйонами гурманів рецепт справжньої ковбаси.

Не дивлячись на появу і масове використання штучних оболонок для ковбасних виробів, кишки тварин не втрачають своєї популярності. Навпаки, ресторатори або виробники елітних сортів ковбас використовують тільки натуральні оболонки, переважно баранячі черева і синюгу. Інша справа, що натурального продукту просто не вистачає для масового виробництва, або виробники хочуть здешевити продукцію, заощадивши на смакових якостях.

Ковбасу в натуральній оболонці передусім «видає» зовнішній вигляд. Натуральна оболонка не йде ні в яке порівняння зі штучною. Вона не тільки привабливо виглядає. Ковбасний виріб в кишці тварини набагато смачніший, ніж ковбаса в поліамідному «скафандрі». Багато покупців зізнаються, що готові навіть переплачувати за продукт в натуральній оболонці.

Через натуральну оболонку легко проникають різні бактерії, у тому числі стафілококи, стрептококи і сальмонели, але сучасна обробка дозволяє зробити її практично невразливою для патогенної мікрофлори. І хоча термін зберігання такої ковбаси трохи поступається продукту в штучній оболонці, натуральна продукція користується величезним попитом серед покупців.

Виробники штучних матеріалів для ковбас прагнуть створити продукт, аналогічний натуральному за формою, зовнішнім виглядом, димопроникністю і навіть смаком. Є прекрасні, дуже успішні розробки і навіть їстівні штучні оболонки. Але створити обгортку для ковбаси, кращу, ніж натуральні кишки тварин, ще не вдалося нікому.

Натуральні кишки - баранячі черева і синюга - це еталон ковбасних оболонок. Кишки тварин не настільки технологічні, як штучні. У деяких параметрах вони навіть поступаються штучному продукту. Але все ж натуральні оболонки будуть актуальні завжди! А з постійно зростаючим інтересом споживачів до якісної та натуральної їжі, бажанням слідувати здоровому способу життя, натуральні оболонки для ковбасних виробів ніколи не здадуть своїх лідерських позицій. Їхнє значення дуже велике, так як тільки в натуральній оболонці ковбасні вироби по-справжньому смачні, корисні і зберігають всі свої якості.

Замовте баранячі черева і синюгу для виготовлення смачних ковбасних виробів на сайті нашої компанії! Товар представлений тут.