Від того, наскільки правильно буде облаштоване робоче місце співробітника офісу, залежить його працездатність і продуктивність праці. Багато людей роблять серйозні помилки, вибираючи меблі для офісу, зокрема, офісні письмові столи. Про те, яким повинен бути цей предмет меблів, читайте далі.

Офісні столи є дуже важливою частиною робочої атмосфери. Ці предмети меблів можна умовно розділити на 4 види: столи керівників, комп'ютерні столи, приставні столи, а також столи для нарад і переговорів.

Робоче місце керівника, як правило, складається з кількох частин. Це можуть бути два невеликих столи і кутовий елемент. Також вони можуть являти собою єдине ціле - великий робочий стіл. Багато сучасні столи мають дворівневі робочі поверхні. Згідно багатьох досліджень, людині властиво часто міняти положення тіла. Тому робота на двох рівнях протягом дня для неї дуже корисна.

Форма сучасного офісного столу може бути будь-якою: прямокутною, квадратною, круглою, овальною. Можлива також оригінальна форма. Прямокутна стільниця - це певна класика. Більш сучасні люди вибирають округлу форму і "зрізані" кути.

Сучасний офісний стіл повинен бути ергономічним, що дуже важливо для людини, яка за ним працює. Такі столи можуть мати зручні надбудови над стільницями, які включають систему полиць для розміщення робочих матеріалів.

А тепер представляємо вам головні помилки, які допускаються при виборі офісних столів:

при виборі столів не враховується планування простору. Але тільки розумно організувавши простір, можна забезпечити гарну продуктивність праці;

неправильний вибір стилю - офісні столи повинні обов'язково поєднуватися з іншими меблями. Всі деталі інтер'єру повинні бути виконані в одній манері, разом з обробкою приміщення. Це допоможе створити гарне враження про компанію та привабити клієнтів;

недостатня увага до деталей - саме від надійності дрібних деталей залежить те, наскільки довго прослужать меблі. Щоб не міняти офісні письмові столи кожен рік, зверніть увагу на цей пункт;

ергономічність - найбільш вагомими в цьому плані є кутові комп'ютерні або вузькі письмові столи з надбудовою, з тумбою або відділенням для системного блоку комп'ютера.

Великий вибір стильних і ергономічних меблів для вашого офісу ви знайдете тут. Інтернет-магазин "Меблі-Бум" пропонує меблі від провідних виробників за дуже доступними цінами. Таке відчуття, що загальне подорожчання не торкнулося цього магазину. Тут ви знайдете офісні письмові столи високої якості і багато всього іншого, що вам обов'язково сподобається!