Чи замислювалися ви коли-небудь, від чого залежить успіх кафе або бару? Кухня? Звичайно ж! Хороше обслуговування? Само собою! Але це ще не все. Догодити клієнтам і зробити так, щоб вони прийшли до вас знову, допоможуть правильно обрані меблі. У цій статті ми поговоримо про барні стільці і про те, де краще всього купити стільці для кафе оптом.

Стільці, як і столики - це обов'язковий атрибут таких закладів, як кафе і бари. Вибираючи такі меблі, ви повинні подбати про їх відповідність стилю, в якому оформлений інтер'єр приміщення. Для класичного стилю підійдуть дерево і шкіра, для стилю хай-тек можна купити стільці зі скла або металу. Вони можуть мати різну кількість ніжок, можуть бути обладнані механізмом для регулювання висоти.

Метал, пластик чи дерево?

Перед тим, як придбати стільці для кафе оптом, вам потрібно визначитися з матеріалом для них. Барні стільці можуть виготовлятися з металу, скла, пластику. Дуже багато переваг має метал. Він довговічний, легко очищається. Крім того, такі меблі досить доступні за ціною. Метал гармонійно поєднується з іншими матеріалами і органічно вписується в інтер'єр. Такі стільці не навантажують простір, тому підійдуть навіть для невеликого кафе. Класичні стільці з металу можуть бути зі спинкою або без неї. Сидіння може бути квадратної, круглої або прямокутної форми.

Хорошим варіантом є стільці з пластику або з пластиковою обробкою, пластиковим сидінням. Інші деталі можуть бути виготовлені з металу. Це робить стільці для кафе міцними і довговічними. Крім того, вони зручні, виглядають елегантно і стильно. Але ціна цілком доступна.

Дерев'яні стільці підходять для класичного інтер'єру, а також органічно впишуться в інтер'єр у стилі прованс, кантрі. Як правило, такі стільці виготовляються з недорогих, але довговічних порід дерева, а потім покривають захисним лаком або фарбою. Сидіння стільців може бути виконане з натурального дерева, з м'якою оббивкою або без неї.

Де купити стільці для кафе оптом?

Якщо ви вже визначилися зі стилем, пора шукати, де купити стільці для кафе оптом. Дуже великий вибір таких стільців представлений в інтернет-магазині "Меблі-Бум". Вони мають чудовий зовнішній вигляд, є варіанти для будь-якого інтер'єру! Асортимент вас вразить, а ціни приємно здивують. Продаж здійснюється безпосередньо з оптових складів. Не варто зволікати. Замовляйте найкращі меблі для вашого закладу. Клієнти будуть вдячні!