Шини до вилкових навантажувачів TRELLEBORG сьогодні знають всі. А починалося все в 1905 році, коли був заснований шведський концерн Trelleborg. Сьогодні заводи, де налагоджено повноправне виробництво промислових шин, розташовані в багатьох частинах світу - і в Америці, в Італії, а також Китаї та Шрі-Ланці. Всі шини будь-якого модельного ряду обов'язково схвалені всіма інстанціями і документально підтверджені відповідними сертифікатами ISO-9001 та ISO-14000. На сьогодні торгова марка Trelleborg займає лідируючі місце серед виробників промислових шин. Головний офіс компанії розташувався на півдні Швеції в однойменному місті Треллеборг. Всі співробітники з великою відповідальністю ставляться до кожної деталі і на кожному етапі виробляють спеціальні контролі якості. Компанія обов'язково надає в процесі збуту всі можливі послуги, які пов'язані з сервісним обслуговуванням.

Головним надбанням компанії Trelleborg можна вважати виготовлення пневматичних шин. Вони досить якісні і популярні, а винайдені були в результаті вдалого технічного рішення. Основна їх особливість - це глибокий протектор поперечного типу, який забезпечує максимальне зчеплення з поверхнею. Діагональна конструкція гарантує стійкість і великий рівень безпеки. Зносостійкість і комфорт під час пересування надає елемент каркаса так званий корд. В цілому, пневматичні шини дуже зручні, комфортні і легкі як в експлуатації, так і в догляді.

Переваги даного виду шин:

Продовжений термін експлуатації;
Висока зносостійкість;
Надійність і довговічність;
Здатність витримувати будь-якого виду навантаження і працювати в екстремальних умовах;
Високий рівень комфорту під час пересування і збереження вантажу, що перевозиться.
Шини TRELLEBORG

Фірмові шини цієї марки настільки популярні, що відомі по всьому світу і широко використовуються в сільськогосподарській техніці і у навантажувачів на різних підприємствах.

Найпопулярніші і ходові види шин:

Треллеборг Т-800 - вважаються класичним варіантом для навантажувачів;
Треллеборг SK-800 - належать до категорії безкамерних шин, призначених для фрикційного повороту;
Треллеборг T-900 - спеціально розроблена категорія, яка чудово проявляє себе в самих складних та екстремальних умовах.
ORCA (Орка) - ще один не менш популярний вид, який характеризується високою зносостійкістю і якісно витримує різні порізи, що гарантує тривалий термін роботи;
ELITE XP - нещодавно розроблена технологія дозволяє постійно контролювати внутрішню деформацію шини, це дозволяє більш дбайливо перевозити вантаж і мінімізує непередбачені ситуації на виробництві.
TrelleborgRota - спеціальна група шин, які використовуються виключно в стерильних умовах, наприклад, промислові виробництва з харчовим ухилом або на підприємствах пов'язаних з високотоксичними технологіями. Такі шини обов'язково зносостійкі і у них практично не відбудеться навіть найменша частинка зовнішнього покриття;
MasterSolid - окрема група шин, у виробництві яких використані всі тільки найновіші технології. Вони дуже зручні і комфортні у використанні.
Торгова марка Trelleborg використовує тільки ефективні технології і всі найсучасніші матеріали, які дозволяють в кінцевому підсумку виготовити шини високого рівня комфортності. Вони оснащені ідеальною амортизацією, зносостійкі, і мають дуже низький рівень опору коченню. Підібравши у нас продукцію від компанії Trelleborg, Ви гарантовано отримаєте високу надійність. Кожен з представлених видів шин має ряд своїх переваг. Вилкові навантажувачі виконують дуже важку роботу, тому до вибору шин варто підходити з великою відповідальністю і увагою. Від якості обраних шин напряму залежатиме продуктивність роботи. У нас Ви завжди зможете купити найбільш якісні види шин.