Про те, що зараз вишиванки в Україні популярні, як ніколи, навряд чи хтось стане сперечатися. Дуже часто виходячи на вулицю, зустрічаєш людей в гарному вишитому одязі з національним орнаментом. А на різних заходах кількість модних патріотів збільшується в десятки разів. Безумовно, дизайнери одягу поспішили заробити на сплеску патріотизму, пов'язаного з недавніми подіями в країні. Правда, щоб відчути і продемонструвати всьому світові національну самоідентичність, деколи треба заплатити дуже багато. Але все ж, деякі компанії надають можливість купити вишиванку недорого.

Один з кращих способів віддати данину красі і автентичності нашої культури - звернутися в Золотошвейную майстерню, яка знаходиться в Києві. Ми пропонуємо чоловічі і жіночі сорочки-вишиванки з натурального льону або з 100%-ї віскози, вишиті за нашими ескізами. Також можена виконати вишивку за вашим ескізом. Вам потрібно лише надати нам кольорову схему малюнка в паперовому або електронному варіанті.

Ми виготовляємо вишиванки на сучасному обладнанні. Комп'ютерна вишивка виглядає дуже красиво і солідно, а коштує менше, ніж ручна. Крім того, малюнок більш довговічний і має більш стійкі і зносостійкі кольори. Вишиванку можна без проблем прати і прасувати. Нитки, які використовуються нами для вишивки, не линяють під час прання.

Ексклюзивна вишиванка за доступною ціною

Якщо вам потрібна ексклюзивна вишиванка, вам потрібно лише надати нам ескіз. Ми втілимо будь-які ваші фантазії в реальність! Вишиванки, створені нашими фахівцями, виглядають сучасно, але в той же час несуть у собі знання, традиції предків. Вони мають особливу енергетику, адже вишиваються з любов'ю до своєї справи. Ми намагаємося робити унікальною кожну вишиванку.

Ми знаємо, як правильно поєднувати візерунки, кольори, правила та техніки вишивання. Можете бути впевнені, що вишиванка, створена нашими майстрами, буде довго радувати вас і дарувати гарний настрій. Ви відчуєте свою приналежність до національних традицій і відчуєте себе впевненіше. Вишиванки виробництва нашої Золотошвейної майстерні мають дуже високі художні якості. Кожна з них предстваляє собою справжній витвір мистецтва.

Купити вишиванку недорого ви можете вже зараз. Для цього зв'яжіться з нами за контактними телефонами або зробіть замовлення на сайті.