Підшипники є важливою частиною будь-якого автомобіля. У найпростішому авто налічується 20-30 підшипників, а в сучасних - близько сотні. Безумовно, кожного автомобіліста цікавить питання: як вибрати підшипник, які підшипники найкращі? Ми раді надати відповідь - це підшипники NSK від справжнього піонера у виробництві кулькових підшипників в Японії. Саме цій продукції довіряють власники авто в усьому світі. Довіртеся і ви. Гарантуємо, що ви не пошкодуєте.

Підшипники NSK - для тих, хто цінує якість

Почалося виробництво цих підшипників в далекому 1916-му році. Саме компанія NSK ltd першою в Японії почала виробляти кулькові підшипники. Кожен виріб цієї фірми має чудові якісні характеристики і відповідає найвищим стандартам. В наш час фірма виготовляє різні типи підшипників. Вони знаходять своє застосування в машинобудуванні, автомобільній промисловості, в механічних системах. Заводи NSK знаходяться у всьому світі: в Азії, Європі, Америці. Щоденний оборот досягає 5 млрд євро. Більше 100 мільйонів щороку інвестується в науково-дослідну діяльність.

Підшипники NSK представлені різними видами. Це підшипники для важких навантажень (циліндричні роликові, сферичні, підшипники прокатного валка) і надпрецизійні (роликові підшипники і роликові великорозмірні).

Конструктори компанії постійно працюють над ще більшим поліпшенням якісних характеристик продукції. Це збільшені швидкості, робочі температури, довші строки експлуатації. Все це досягається завдяки сучасному програмному забезпеченню, якісним матеріалам і кваліфікованим фахівцям.

Де купити підшипники NSK в Україні?

Великий вибір підшипників представлений в інтернет-магазині Autobbc. Саме тут вас чекає продукція перевіреної якості, вигідні ціни та швидка доставка. Кожен з підшипників, які ми реалізуємо - це гарантія безперебійної роботи, це найкращий зразок надійності і довговічності. Постійним клієнтам ми надаємо знижки в залежності від обсягу замовлення.

Отже, поспішайте купити підшипники NSK. Якщо вважаєте, що ваш автомобіль гідний кращого. Зробити замовлення ви можете в інтернет-магазині Autobbc.