В автомобілях використовуються два види гальм: барабанні і дискові. Безумовно, кожен власник авто замислюється над тим, які з них кращі. Більшість автомобілістів вважає, що це дискові. Але тим не менш виробники продовжують випускати барабанні гальмівні колодки. Про що це говорить? Безумовно, і ті й інші мають свої переваги, про які ми і поговоримо.

Барабанні гальмівні колодки

Вони були створені Луї Рено ще в 1902 році. Фахівці довго не могли знайти підходящий для колодок матеріал. Він повинен був поєднувати такі якості, як міцність і теплостійкість. Ефективність барабанних гальм покращилася після 1920-го року, коли виробники вирішили перейти на гідравлічний привід гальм.

Барабанні гальма мають досить простий принцип роботи. При натисканні на педаль гальма зростає тиск в гальмівній магістралі, поршні робочого гальмівного циліндра розсуваються і розводять в сторони гальмівні колодки. Вони стикаються з внутрішньою частиною барабана, який з'єднаний з колесом.

Що стосується конструкції барабанних гальм, то вона може бути різною. Опори колодок можуть бути рознесені по різних сторонах, мати ручне або автоматичне регулювання положення колодок.

Барабанні гальма мають деякі недоліки. Ви їх відчуєте на власному досвіді, якщо ви захочете зупинити машину, яка їде на високій швидкості. Такі гальма втрачають свою ефективність при нагріванні. Висока температура призводить до розширення диска, через що гальмівній системі доводиться долати більшу відстань до диска. А водій змушений докладати більше зусиль до педалі гальма. Крім того, значно зменшують ефективність гальмування гази, які виділяються від тертя між диском і гальмівною колодкою.

Дискові гальма

Дискові гальма значно краще охолоджуються. Для більшої ефективності можна зробити додаткові вентиляційні отвори. Гази, які виникають в результаті тертя, пил, бруд не затримуються на робочих поверхнях. Ще одна перевага - відсутність "залипання".

В той самий час недоліком схеми є швидкий знос робочих поверхонь дискових гальм, оскільки вони відкриті. Бруд на них хоч і не затримується, але роль абразиву все ж таки виконує. Тому стежте за тим, щоб міняти колодки вчасно.

Які гальмівні колодки краще використовувати?

А вибирати не потрібно. Найбільш кмітливі автомобілісти встановлюють барабанні гальмівні колодки на задні колеса, дискові - на передні. Це дозволяє заощадити, здійснюючи не втрачаючи ефективності гальмування.

Купити гальмівні колодки ви можете вже зараз в інтернет-магазині Autobbc. Ми реалізуємо продукцію від провідних виробників ОАЕ, Кореї, Німеччини, США і Японії. Гарантуємо її високу якість. А постійні клієнти можуть розраховувати на значні знижки. З каталогом можна ознакйомитися тут.