Якщо ви постійно слідкуєте за своїм здоров'ям та хочете схуднути або набратися енергії, то екстракт зеленого чаю — це те, що вам потрібно.

Чай вирощують з давніх-давен. Сьогодні це один з найпоширеніших напої в світі. Популярністю він поступається хіба що воді. Вчені довели, що зелений чай, окрім своєї смакових властивостей, має й лікувальні. Основне завдання при виготовленні зеленого чаю — зберегти його біологічно активні природні речовини, що містяться у чайному листі. Тому виготовлення зеленого чаю — це процес, який займає не малу кількість часу, а займаються цим лише справжні фахівці.

У зеленому чаї міститься велика кількість кофеїну, тому при тривалому заварюванні він може почати гірчити. Справжній зелений час чай містить велику кількість правильно поєднаних вітамінів та мікроелементів, які позитивно впливають на здоров'я людини. Такий чай застосовують для нормалізації артеріального тиску, зміцнення судин та капілярів. Також він сприяє зниженню ваги, допомагає краще перетравлювати їжу та значно знижує ризик появи карієсу.

Екстракт зеленого чаю застосовують для схуднення та покращення обміну речовин. Він містить усі цілющі властивості зеленого чаю, в тому числі й катехіни, кофеїн та різноманітні вітаміни. Катехіни є у багатьох їстівних рослинах. Ті, які знаходяться в зеленому чаї мають високу біологічну активність, вони є міцними антиоксидантами та сприяють покращенню обміну речовин. Також вони впливають на регуляцію рівня цукру в крові. У поєднанні з вітаміном С, катехіни здатні знижувати проникність капілярів. Крім того така сполука має крововідновлювальну дію та знижує рівень шкідливого холестерину.

Кофеїн у чаї діє разом з теннідами. Їх природне поєднання забезпечує більш м'яку дію кофеїну на організм, при цьому нівелюючи його побічні ефекти. В зеленому чаї також знаходиться велика кількість вітаміну С. Більше ніж у лимона чи апельсина. Його концентрація до 250 мг на 100 г. Він також бере участь в обмінних процесах та стимулює кровообіг.

Серед інших вітамінів у зеленому чаї є вітамін К. Сьогодні в організмі людей часто прослідковується його недостатність. Його роль дуже важлива. Він забезпечує нормальну в'язкість крові та попереджає створення тромбів. Також вітамін К бере участь у синтезі білків кісної тканини, навколо якої кристалізується кальцій. Цей вітамін необхідний для надання кісткам міцності.

Екстракт зеленого чаю, так само як і власне чай, при правильному застосуванні позитивно впливає на різноманітні процеси в організмі людини. Він збільшує 24-годинну витрату енергії, збільшує ключовий гормон спалювання жиру норадреналін, збільшує термогенез, містить потужні антиоксиданти та підтримує здорову імунну систему.