Одним із основних атрибутів обряду вінчання є парні ікони. Збираючись придбати вінчальні ікони, пам'ятайте, що саме вони будуть охороняти щастя люблячої пари, бути оберегом їхнього спільного життя, стати основою іконостасу майбутньої сім'ї.

Найпопулярнішими серед усіх образів є православні ікони з бурштину. Вони надзвичайно красиві, довговічні, здатні зберігати свій гарний зовнішній вигляд протягом багатьох десятиліть. Крім того, природний камінь має масу дивовижних позитивних властивостей, завдяки яким поліпшується енергетика в будинку, їхні володарі стають здоровшими і міцнішими не тільки на духовному, а й на фізичному рівні.

Чи замислювалися ви, чому не всі пари після сучасного весілля, шикарного застілля, дорогого лімузина, розважальної програми не завжди живуть дружно і щасливо? Адже начебто і обряди дотримані, і в церкві вінчані, а через кілька років сімейне вогнище руйнується.

Може, це відбувається частково тому, що в центр свого життя молоді поставили інші цінності, які залишаться тільки на святкових фото і відео, а не в душі? Іноді молоді люди не усвідомлюють труднощів буднів, не завжди можуть зрозуміти один одного. Саме в такі моменти православні ікони і повинні прийти на допомогу. Будьте мудрими батьками  подаруйте своїм дітям такий важливий оберіг їхнього сімейного щастя.

Ікони з бурштину  особливі. Переливаючись сотнями різних золотих відтінків, вони створюють ілюзію живих образів. До них можна звернутися в хвилини горя і радості, щоб попросити про допомогу або подякувати за все хороше, що трапляється в житті, і бути впевненими, що прохання та подяки будуть почуті.

В іконах з бурштину дивним чином поєднуються дві складових  уособлення ликів святих і предмет розкоші. Біля ікони, зробленої з розсипу натуральних каменів, можна годинами молитися і роздумувати про своє життя. Нею можна насолоджуватися, як витвором мистецтва.

Образи, прикрашені дорогоцінними каменями  ідеальний подарунок молодим. Подаруйте бурштинові ікони молодій парі. Такий подарунок запам'ятається на все життя і принесе багато хорошого молодим людям, що вступають у шлюб. А вони у свою чергу, через кілька десятків років зможуть передати ікони з бурштину своїм дітям в якості сімейної реліквії.

 Якщо вибирати образи для вінчання, то тільки тут! Кожна робота створюється з добрими думками і побажаннями — такі ікони принесуть молодій сім'ї тільки щастя!

Вибирайте і замовляйте ікони в нашому інтернет-магазині. Всі вироби представлені тут.