Відкриттю свого бізнесу завжди передує вивчення тенденцій сучасного ринку. Тільки так можна прогнозувати отримання прибутку та можливості швидко зайняти свою нішу. У цій статті ми розповімо вам про термоформувальне обладнання, яке обов'язково допоможе вам отримати прибуток та досягти успіху на польскому ринку пакувальної продукції.

Якщо проаналізувати ключові тенденції сучасного ринку, можна точно сказати, що саме термоформовані лотки (треї) є найбільш популярним видом пакування. Їх популярність значно зросла у європейских країнах протягом останніх років. Чому? Все завдяки їх особливостям.

Термоформовані лотки - найкращий вибір для продуктів, які характеризуються підвищеною вологістю, готових продуктів і напівфабрикатів, кондитерських виробів. Така упаковка екологічна, надійна та естетично приваблива, що дуже важливо для залучення потенційних покупців. Також варто відмітити високі теплоізоляційні властивості. Упаковка підходить для упаковки харчових продуктів з підвищеним терміном зберігання.

Термоформувальне обладнання, що завойовує світ

Обладнання, яке може забезпечити вам високий прибуток, виготовляє відома українська компанія "Термопак-Інжиніринг". Це оригінальні технічні рішення, що включають обладнання різних моделей. Переваги обладнання оцінили безліч компаній України, Литви, Іспанії, Португалії.

Надійність термоформувального обладнання від "Термопак-Інжиніринг" обумовлена багаторічним досвідом роботи на ринку, а також використанням комплектуючих тільки відомих фірм-виробників. Усі розробки - це результат багаторічної роботи досвідчених конструкторів і технічних фахівців.

Серед переваг обладнання - функціональність, можливість виробляти полімерні вироби різними способами формування, використання безконтактного нагрівання матеріалу, економічна ефективність. Також варто відзначити зниження енергоспоживання завдяки використанню спеціальних інфрачервоних нагрівачів матеріалу, що скорочує витрату електроенергії на розігрів матеріалу. В деяких моделях передбачений контактний нагрів тільки зони формування.

Неможливо не відзначити і скорочення витрат на вироблення стисненого повітря до €4000 на рік при двозмінній роботі обладнання. А завдяки високій продуктивності (25-35 циклів/хв) зменшуються накладні витрати та термін окупності.

Ви можете бути повністю впевнені - використовуюче наше термоформувальне обладнання, ви завжди будете на крок попереду ваших конкурентів. Гарантуєм оперативну доставку у будь-яке місто Польщі та уважне ставлення протягом усього періоду експлуатації обладнання. Адже не обмежуємо взаємовідносни з клієнтами терміном гарантії.