Найчастіше спека позбавляє енергії та високої працездатності на цілі тижні. Волога спека - це зовсім не те ж саме, що високі температури на тих курортах, де переважає сухий клімат. Це своєрідний екстрім для організму. Особливо важко переносять його люди, що страждають серцево-судинними та легеневими захворюваннями. Крім того, температури, наближені до африканських, можуть призвести до порушення кровообігу і перевантаження нервової системи.
 
Особливо важко переносити спеку офісним працівникам, а також усім, хто виконує службові обов'язки в закритих приміщеннях. На відміну, наприклад, від працівників літніх кафе і кур'єрів, вони мало бувають на свіжому повітрі. Щоб побороти метеозалежність, медики рекомендують займатися фізкультурою на відкритому повітрі, вести рухливий спосіб життя і систематично лікувати хронічні недуги. Але якщо Ви вже опинилися в задушливому кабінеті - доводиться миритися з тим, що є. Адже жарку погоду відмінити неможливо, а відпустка на три місяці для більшості людей - мрія з розряду фантастичних.

У таких ситуаціях на допомогу приходить кондиціонер - прекрасний засіб перенести спеку в офісі без погіршення самопочуття. Правда, ним також потрібно вміти користуватися. Кондиціонер - це пристрій, який створює і автоматично підтримує в приміщенні чи іншому закритому просторі, наприклад, автомобілі, визначені мікрокліматичні параметри, найчастіше температуру і відсоток вологості. В жодному разі не слід знижувати температуру охолодження до -15, якщо на вулиці та в інших приміщеннях показник термометра підвищився до +30. Щоб ніхто в офісі не підхопив застуду - різниця між цими показниками не повинна перевищувати 6-8 градусів. Не слід забувати і про періодичне чищення кондиціонера.

Для того щоб забезпечити максимально зручні умови життєдіяльності людини, повітря в приміщенні повинне бути очищене від органічного пилу, містити приблизно 20% кисню, не більше 0,4% вуглецю при кімнатній температурі, відносній вологості повітря 50% і швидкості руху повітря не більше 15 см в секунду. Фахівці кажуть: якщо дотримуватися цих пропорцій, кондиціонування повітря в приміщенні не тільки не завдасть здоров'ю людини ніякої шкоди, а, навпаки, значно покращить активність організму.

Дуже важливо і грамотно підібрати обладнання. В цьому Вам готові допомогти фахівці компанії «Експрес-Сервіс». Вони запропонують техніку різної потужності від провідних виробників, величезну кількість різновидів і моделей кондиціонерів, серед яких обов'язково знайдеться ідеальний саме у Вашому випадку варіант.

В асортименті компанії «Експрес-Сервіс» Ви знайдете широкий вибір кондиціонерів від ROWENTA, AEG, Electrolux, Boneco, Sharp, OSAKA, Systemair, Tochiba, Ballu, NOIROT, WINIA, DAEWOO, NEOCLIMA, BEKO, Panasonic та інших виробників. Не забувайте, що правильно підібране обладнання допоможе Вам зберегти здоров'я і відмінну працездатність навіть в найбільш жарких і задушливих умовах!