Все більше людей у світі віддає перевагу натуральному милу. Якби ви поцікавилися, з чого роблять мило масового виробництва, дізналися про всі шкідливі компоненти, які знаходяться в його складі, то напевно відмовилися б від його використання. Тим більше, що в наш час існує чудова альтернатива. Це натуральне мило ручної роботи ТМ Swan.

Це чудове натуральне мило на всі 100%. Воно виготовляється за старовинним методом. А саме, вариться і розливається у форми. Після затвердіння воно нарізається на шматочки і залишається для повного визрівання на 1,5-2 місяці. Для деяких сортів мила цей термін становить півроку. Воно виготовлене за спеціально складеним рецептами в суворій відповідності з ДСТУ 4537:2006.

Для виготовлення мила застосовується тільки якісна сировина. У його складі різні олії: оливкова, пальмова, кокосова, рицинова, масло рисових висівок, масло ши (каріте), олія какао, виноградних кісточок та багато інших. Також в складі такі натуральні інгредієнти, як бджолиний віск, свіже коров'яче молоко, запашні трави. Самі розумієте, що таке мило не можна порівняти з хімічними мас-продуктом. Виготовлення натурального мила ручної роботи являє собою дуже захоплюючий процес, який призводить до чудового результату!

Гарний дизайн також забезпечують натуральні косметичні пігменти. А прекрасний аромат досягається завдяки якісним парфумерним композиціям та використанню ефірних масел. Всі сировина характеризується винятковою якістю.

Натуральне мило ручної роботи: красиве  і  корисне

Це мило підходить для щоденного застосування. Його можна купити як для себе, так і в подарунок. Вся продукція ТМ Swan має чудовий дизайн, тому вона цілком підійде в якості подарунка. Кому б ви не подарували це чудове натуральне мило - мамі, дружині, подрузі або сусідові - кожен оцінив би такий подарунок.

Вже зараз ви можете купити натуральне мило ручної роботи на нашому сайті. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Ми гарантуємо найкращі ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Доставляємо продукцію не тільки по Україні, в країни СНД і Європи.