Якщо біг підтюпцем і сувора дієта не наближають Вас до бажаної мети - ідеальної фігури, саме час вдатися до хірургічного способу. Жир буває різний, наприклад риб'ячий або в ковбасі. Один корисний, інший не дуже. У людському тілі ситуація приблизно та ж. Є функціонально необхідний жир і ... загалом той, який відкладається в тих місцях, де робити йому абсолютно нічого, навіть від якого хорошої людини з'являється багато.
Жирові відкладення в певних місцях (шия, підборіддя, стегна, сідниці, живіт і т.д.) усуває ліпосакція.

Цю естетичну операцію не варто сприймати як засіб боротьби з ожирінням, - його ми лікуємо інакше. Ліпосакція покликана прибрати жир тільки з проблемних зон і тим самим зробити фігуру більш естетичною та красивою.
Існує кілька видів ліпосакції, - вакуумна, ультразвукова та останній винахід - метод «щадить ліпосакції» - віброліпосакція, при якій звичайна аспірація жирової тканини доповнюється вібрацією, що дозволяє витягувати рівномірно необхідну кількість жирового інфільтрату. Вібрація викликає емульгацію жирової тканини, що дозволяє провести процедуру без пошкодження нежирових структур.

У полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» використовується інноваційна запатентована швейцарська віброліпосакційна система, що дозволяє провести операцію більш швидко, безболісно і атравматично. Шкіра виглядає краще, реабілітація коротше.

У хірургічному відділенні полiклініки «ДОКТОР АЛЕКС» проводяться всі види пластичних операцій, інтимні операції. Судинний хірург оперує варикозне розширення вен. Грижі, фімози, водянку яєчка у дітей оперує досвідчений дитячий хірург. Проводяться нейрохірургічні операції при травмах периферичних нервів.
До послуг пацієнтів - сучасні операційні і комфортабельні палати.