Наші діти заслуговають на найкраще. І якщо вже у виборі товарів для себе ми буваємо не надто перебірливі, то в разі придбання продукції, яка призначена для дитини, ми ставимо високі вимоги. Тільки корисне, натуральне, екологічно чисте і не інакше. Ось чому все більша кількість людей обирає натуральне дитяче мило.

Як відомо, шкіра дитини відрізняється від структури шкіри дорослої людини. У неї більш тонкий роговий шар, функція сальних і потових залоз тільки починає формуватися. А будь-які забруднення шкіри погано позначаються на її стані. Саме правильний вибір мила допомагає вирішити ці проблеми.

Натуральне дитяче мило не містить ніяких шкідливих речовин і консервантів. В ньому ви не знайдете синтетичних добавок, активної парфумерії і барвників. А корисних компонентів - хоч відбавляй! Таке мило запобігає пересиханню шкіри, тонізує і живить її. Де ж купити таке мило?

Якісне натуральне дитяче мило рада запропонувати вам компанія   TM  Swan,  яка багато років займається виробництвом мила ручної роботи та органічної косметики.

Саме у нас ви можете купити 100% натуральне мило для ваших дітей віком від 1,5 років і для підлітків.

Мило ТМ "Swan" дуже дбайливо очищає шкіру, має ніжну піну, приємний аромат.

Натуральне дитяче мило: яке обрати?

Мило для найменших "На коров'ячому молоці" чудово підходить для догляду за дитячою і ніжною шкірою у віці від 1,5 року. Воно відрізняється ніжною і кремоподібної піною, дбайливо очищає шкіру, має приємний ніжний аромат. Коров'яче молоко, яке входить до складу мила, містить ненасичені жирні кислоти, ліцитин, вітаміни, мінеральні речовини, цукор і природні пігменти, ферменти. Завдяки своєму унікальному складу, продукт має прекрасні зволожуючі і живильні властивості.

Натуральне мило для дітей "Молоко і мед" також підходить для ніжної і чутливої шкіри дітей віком від 1,5 років. Мило має ніжну, кремоподібну піну і забезпечує дбайливе очищення. До складу входять свіже коров'яче молоко і справжній бджолиний мед, корисні властивості якого широко відомі.

Натуральне мило "З березовим дьогтем" створено для проблемної підліткової шкіри. Воно підходить для профілактики і лікування ран, гнайнікових ран, екземи, псоріазу, різних грибкових захворювань. Щоденне умивання таким милом робить шкіру чистою, дезинфікує, нейтралізує запальні процеси, очищає пори, нормалізує виділення підшкірного жиру.

Купити натуральне дитяче мило ви можете вже зараз. Для цього достатньо зайти на сайт і зробити замовлення. До речі тут вас чекає безліч цікавих та вигідних пропозицій, знижки та акції.