Якщо ви хочете поповнити свій автопарк недорогою надійною технікою для транспортування промислових товарів, зверніть увагу на промтоварні фургони від «Купава Укрторг». Промтоварний фургон має основу підлоги, виконану з поперечних і поздовжніх несучих балок, зварених в єдину раму. Підрамник піддається дробоструминній обробці і фарбуванню високоякісними імпортними матеріалами, що забезпечує надійний захист даному елементу від корозії.

При фарбуванні підрамника наноситься декілька шарів поліуретанової фарби, завдяки чому фургон набуває привабливого зовнішнього вигляду і залишається захищеним від несприятливих впливів навколишнього середовища. Кріплення основи підлоги до рами проводиться згідно з вимогами заводів-виготовлювачів шасі, із застосуванням жорстких, напівжорстких і гнучких зв'язків. Промтоварний фургон має конструкцію передньої частини лонжеронів, що дозволяє зняти напругу в найбільш навантаженому місці транспортного засобу.

Промтоварний фургон має облицювальні панелі, виготовлені зі спеціальних облицювальних профілів, які з'єднані між собою за допомогою запатентованим механічним замком, що не завдає жодної шкоди оцинкованому покриттю. Їх можна застосовувати для перевезення розсипчастого або не упакованого вантажу, оскільки в них передбачено сприйняття бічного навантаження за рахунок збільшених ребер жорсткості бічних панелей і передньої стінки.

Облицювання бокових стінок транспортного засобу здійснюється в залежності від типу перевезеного вантажу і характеру перевезення. Це може бути багатошарова фанера, дерев'яні лакована обрешетка або ж відбійники, облицьовані повстю.

Промтоварний фургон від компанії «Купава Укрторг» передбачає рамну конструкцію дверей з замковим механізмом, оснащеним антикорозійним захистом. При розробці промтоварних фургонів фахівцями нашої компанії особлива увага приділяється прорізу задніх дверей і самим заднім дверям, а також механізму відкривання-закривання. Завдяки спеціальній конструкції прорізу задніх дверей, підлога у фургоні ідеально рівна, а це сприяє значному полегшенню вантажно-розвантажувальних робіт з використанням механічних засобів.

Промтоварний фургон оснащений габаритною діодною світлотехнікою. Ми пропонуємо продукцію з накладними габаритними ліхтарями, що не вимагають врізки, обв'язки кузова, при цьому не ослабляють його.

Наша компанія має багаторічний досвід виготовлення промтоварних фургонів, в тому числі на замовлення. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали і сучасні технології, що дає нам можливість бути повністю впевненими в якості продукції.