Останнім часом відвідування ресторанів, кафе, барів і інших місць відпочинку стали невід'ємною частиною побуту сучасної людини. У цих місцях проводять ділові зустрічі, корпоративні заходи, відзначають ювілеї, весілля та інше, і просто відпочивають після напруженого дня. Принаймні, так стверджує статистика. Якщо брати до уваги постійне зростання відвідування подібних місць, то кращих закладів для розкручування нових і підтримки вже існуючих брендів алкогольної і безалкогольної продукції в цій індустрії не знайти.

Повністю розслабившись і відпочиваючи від повсякденної метушні, людина, нарешті починає помічати все те, що її оточує, будь то убрання ресторану або посуд, з якого вона їсть і п'є. Скажімо, ви відпочиваєте в ресторані. Лунає приємна музика, ви п'єте улюблений напій з чарок, а може з келихів або фужерів, на яких нанесений логотип будь-якого бренду відповідної продукції. Вам добре і приємно! У цей момент у людини на підсвідомому рівні фіксується все те, що їй дає задоволення і розслаблення. Далі все дуже просто. Прийшовши в звичайний день, в звичайний магазин людина бачить на прилавку продукцію того самого бренду, логотип якого вона бачила на посуді в ресторані. Спогади приємного вечора обов'язково підштовхнуть її до покупки.

Основним завданням POSM та HoReCa є залучення найбільшої кількості цільової аудиторії до певного бренду. Чим орігинальніше, яскравіше та якісніше буде виконаний логотип бренду, тим привабливіше буде продукція для споживача.

Так що ж таке HoReCa?

Цей термін добре знайом кожному рестораторові - він позначає сферу готельного господарства і громадського харчування і походить від скорочених слів HOtels, REstaurants і CAfe. Посуд в сегменті Horeca– це посуд, який застосовується в ресторанному та готельному бізнесі. Практично всі відомі торгівельні марки, розуміючи наскільки важливий сегмент HoReCa в їх справі, користуються ним задля просування брендів. Також, для розкручування нових брендів і підтримки інтересу до вже існуючих брендів використовуються POS матеріали або простіше POSM. Ні для кого не таємниця, що людина при покупці чого-небудь, ні хвилини не сумніваючись, віддасть перевагу акційному товару. Наприклад, купуючи блок цигарок і отримуючи у порунок попільничку з логотипом торгівельної марки або пляшку якого-небудь напою і до неї в дарунок пару чарок або стаканів, також з логотипом, він буде безмірно щасливий. Таким чином до бренду притягується цільова аудиторія.

Компанія «Данко Декор» може запропонувати вам послуги нанесення логотипу на вироби із скла самої різної форми (HoReCa и POSM). Декорування скляного посуду додасть оригінальністі та неповторністі до вашої продукції, а також посприяє її просуванню на ринки збуту. Найсучасніші технології, які використовуються компанією для нанесення декору на скляний посуд, приводять до приголомшливих результатів. Наприклад, для нічних клубів, де дуже часто використовуються світильники ультрафіолетового випромінювання, ми можемо запропонувати оригінальний спосіб нанесення декору спеціальною флуоресцентною фарбою, яка додасть свічення малюнка.

Також компанія може запропонувати декор з використанням технологій:

- матування;

- повнуе або часткове, однотонне або багатоколірне фарбування посуду із скла;

- шевкотрафаретний друк керамічними фарбами з включенням фарб, що містять дорогоцінний метал;

- горяче тиснення фольгою;

- друк Уф-фарбами.

Послугами нашої компанії користуються багато відомих торгівельних марок алкогольної промисловості. Ми уважно стежимо за всіма новими світовими тенденціями в області оформлення скляної тари. Підтверджуючи свої лідируючі позиції, як «першого українського декоратора скла», ми пропонуємо нашим замовникам принципово нові і, на сьогодні, самі передові технології скляного декору. Замовляйте декорування скла у нас - не пошкодуєте!