Від грозового розряду загоряються не всі будинки, які не обладнані блискавкозахистом, і навіть не кожен другий. Наприклад, якщо ваш дім розташований в низині, поруч є більш високі будівлі або ваш сусід забезпечив свій будинок дуже потужною системою захисту від блискавок, зона дії якої покриває і прилеглі будівлі, в тому числі і вашу ділянку, то вам можна не турбуватися про можливий спалах і руйнування вашого будинку.

Якщо ж ні одну з цих умов не дотримано, то радимо вам витратитися на такі пристрої, як блискавкозахист і заземлення, особливо якщо дах вашого будинку покритий металевою покрівлею або металочерепицею. Справа в тому, що укладаються ці покрівельні матеріали або на руберойд чи толь, або на дерев'яну обрешітку. І той, і інший матеріал основи покрівлі відноситься до діелектриків, отже, покрівля повністю ізольована від землі. У металі покрівлі накопичується атмосферна електрика. Коли електричний потенціал досягає певного рівня, йому необхідно розрядитися. Людське тіло являє собою чудовий розрядний пристрій. Розряд може досягати декількох десятків тисяч вольт; якщо при цьому сила струму значна, то дотик людини до наелектризованого даху може закінчитися смертельним результатом або (у кращому випадку) втратою свідомості. До того ж розряд відбувається у вигляді іскри, яка здатна підпалити як руберойд, так і дерево.

Якщо ви дорожите своїм житлом, то рекомендуємо вжити заходів щодо запобігання небажаних наслідків у вигляді пожежі або ураження електричним струмом під час грози.

Вам необхідно придбати системи блискавкозахисту - це група засобів для забезпечення безпеки будівлі і людей при прямому ударі блискавки в будинок, за рахунок її перехоплення та відведення блискавичних струмів в землю через заземлення. Система блискавкозахисту складається з трьох елементів — приймача блискавок, провідника струму і заземлювача.

Блискавкоприймач сприймає прямий удар блискавки і повинен витримувати великі теплові і динамічні навантаження, щоб встояти і не розплавитися. Його розміщують на найвищій точці даху у вертикальному положенні. Струмовідвід виготовляють з оцинкованого круглого сталевого дроту діаметром не менше 5 — 6 мм.

Заземлювач служить для відведення струму в грунт, тому електричний опір матеріалу, з якого він виготовлений, повинен мати мінімальне значення. Розташовувати заземлювач слід таким чином, щоб відстань від нього до ганку і пішохідних доріжок була не менше 5 метрів. Для захисту людей і тварин від крокової напруги, яка виникає у момент відводу блискавки в землю, місце розташування заземлювача обноситься парканом не менше 4 метрів в радіусі.

Придбати якісну систему блискавкозахисту, а також замовити її монтаж ви можете на сайті компанії «Центр спеціальних робіт». Кваліфіковані фахівці виконають весь спектр необхідних робіт в найкоротші терміни. Ціни на послуги компанії доступні кожному.

Якщо вас зацікавила пропозиція — негайно звертайтеся. Всі контактні номери розміщені на сайті.

Звертайтеся!