Шановні відвідувачі сайту!

Наша компанія шукає дистриб'юторів у всіх регіонах України. Якщо ви в цьому зацікавлені, просимо ознайомитися з інформацією в даній статті.

Ми компанія-виробник смачного смаженого соняшникового і гарбузового насіння, розфасованого в упаковки різної ємності, яке ми випускаємо на український ринок під торговою маркою «SULTAN». Також ми пропонуємо українським споживачам такі корисні продукти, як горіхи, курага, фісташки, мигдаль, арахіс, снеки.

В нашому асортименті є такі види смаженого насіння:

1. Насіння соняшника смажене (біле турецьке) в упаковках по 60 грам, 80 грам, 100 грам, 120 грам, 160 грам, 400 грам;

2. Насіння соняшника смажене (чорне звичайне) - 100 грам;

3. Насіння гарбуза смажене підсолене в упаковках по 70 грам, 140 грам, 300 грам, 600 грам.

Подивитися весь асортимент нашої продукції можна, перейшовши за посиланням.

Якість нашої продукції не підлягає ніяким сумнівам, так як використана нами сировина проходить декілька етапів очищення і оптичне сортування, що робить нашу продукцію не тільки смачною, але і корисною. Для виробництва насіння використовується високотехнологічне сучасне обладнання. Упаковка насіння виготовлена з металізованої плівки, яка захищає зерна від вологи і сонячного світла.

А вже що говорити про смак нашої продукції! Варто спробувати лише раз наше насіння і воно увійде, як обов'язковий продукт в меню. Адже наші фахівці готують гарбузове і соняшникове насіння за унікальною технологією з використанням кухонної солі. Для початку вони ретельно відбирають насіння соняшника, після чого переробляють його за особливим рецептом. При смаженні насіння зберігає всі свої корисні властивості: весь набір амінокислот, а також вітамінів С, Е та мікроелементів (цинку, магнію та ін). Після смаження насіння має чудовий солоно-пряний смак, а головне зберігає всі свої корисні властивості. Все насіння стигле, при чищенні не бруднить руки, очищення лушпиння не вимагає великих зусиль.

Наші співробітники здійснюють постійний контроль якості на всіх рівнях виробництва соняшникового і гарбузового насіння, тому покупці завжди купують тільки якісний продукт преміум класу за доступною ціною.

Звертаємо вашу увагу на те, що співпрацюючи з нашою компанією, замовники мають можливість отримати готові продукти під private label: насіння соняшнику, насіння гарбуза, фісташки, арахіс, фундук, мигдаль, волоський горіх, курага і т. д.

Якщо ви готові бути дистриб'ютором нашої компанії або вас цікавить більш детальна інформація про можливу співпрацю з нами, зателефонуйте за номером телефону, який ви бачите в контактній інформації або залиште свою заявку на сайті.