Назва виду сортування cream перекладається з англійської мови як «Вершки». Знаючи це, можна без зусиль провести аналогію і зрозуміти, що речі сорту «Крем» відбираються і відсортовуються від інших речей точно так само, як і вершки збираються з поверхні молока. Ці речі можна порівняти з речами категорії люкс, які продаються в шикарних бутиках нашої країни, тільки нові, які дозволити собі можуть від сили 5% населення.

Не варто думати, що раз це секонд-хенд, значить речі тут всі речі поношені або зіпсовані. Кожна річ, з відібраних у цьому виді сортування, не просто непогано виглядає, вона або абсолютно нова, або виглядає як нова, а це є одним з найбільш вагомих переваг на користь речей категорії «Крем». Тут важливо розуміти, що кожна людина, що заходить в магазин секонд-хенду, прагнути знайти і купити річ, яка буде виглядати як нова і при цьому коштуватиме в рази дешевше своїх китайських побратимів.

Ще одна перевага секонд-хенду категорії «Крем» - це те, що наявність такого в Вашому магазині буде залучати покупців різних вікових груп, кожна з яких буде прагнути потрапити у Ваш магазин або для того, щоб максимально заощадити на покупці якісного одягу, або просто тому що не може дозволити собі покупку нових речей, але будуть і такі клієнти і клієнтки, які будуть стабільно навідуватися у Ваш магазин в дні нових поставок для того, щоб відшукати поодинокі брендові речі на вішалках. Саме брендові речі відомих європейських і американських дизайнерських будинків дуже часто зустрічаються у цьому сортуванні.

Крім брендових речей, тут дуже часто можна знайти нові і стильні речі для дітей і підлітків, які ростуть настільки швидко, що дуже часто і не встигають хоча б раз надіти платтячко, комбінезончик або штани, які європейські батьки їм купували.

Справа ще й у тому, що тут можна відшукати речі не просто для дітей і дорослих, а й для людей різного віку і статури. Дуже часто буває так, що людина, яка тижнями оббиває пороги бутиків і магазинів одягу в пошуках відповідного розміру (або дуже маленького, або великого), знаходить те, що шукала в магазинах секонд-хенду, а своєчасна сезонна зміна асортименту одягу приверне в рази більше покупців.

Для того щоб досягти успіху в бізнесі секонд-хенд, в першу чергу необхідно знайти сумлінного оптового постачальника, такого як наша оптова база секон-хенду, а решта залишається за малим!