Вибрати штори і тюль не так просто, як може здатися на перший погляд. Потрібно врахувати безліч нюансів, щоб створити затишну атмосферу в будинку, підкреслити переваги приміщення та приховати його недоліки. Отже, з чого потрібно почати?

Насамперед потрібно врахувати такі фактори як, світле приміщення чи темне, високі чи низькі стелі. Залежно від цих параметрів вибирається фактура тканини, її колір і довжина штор. Темне приміщення «розширюють» світлими шторами, з малюнком у вигляді поперечних смуг. Низькі стелі візуально «піднімають» тканинами з вертикальними візерунками, стельовими карнизами.

Безпрограшно виглядають в будь-якому інтер'єрі штори нейтральних тонів: кремового, пісочного, бежевого кольору. Для таких штор підбираються яскраві аксесуари  підхвати, бахрома, магніти для штор.

При виборі штор потрібно врахувати форму вікон. Часто вікна самі «підказують» стиль оформлення. Тільки не кожен може «розшифрувати» цю підказку. Щоб правильно вибрати штори для свого будинку, краще скористатися послугами професійних дизайнерів.

Якщо самостійний вибір тканини для штор буде невдалим, то дизайн приміщення вийде негарним, а зовнішній вигляд вікна не врятує навіть найдорожча і найкрасивіша тканина. Які вибрати штори і тюлі можуть порадити професіонали, які підкажуть, які вибрати тканини і що з них зшити.

Якісні тканини від кращих виробників зі світовим ім'ям, готові штори, тюлі, аксесуари для штор можна купити в інтернет-магазині «Nochcka». Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і ви отримаєте кваліфіковану консультацію по виборі штор. Тут ви можете замовити індивідуальний пошив текстильних виробів на ваші вікна, а також купити відріз колекційних тканин.

Вам більше не потрібно шукати, де зшити штори для свого будинку. Зайдіть на вкладку з товарами в інтернет-магазині «Nochcka», замовте готовий комплект і чекайте, коли вам доставлять готовий виріб! А майстри компанії «Nochcka» пошиють гарне вбрання для вікон вашого будинку.

Прикрашайте свої будинки красивими шторами! Завдяки правильно підібраним шторам і тюлі можна підкреслити красу вікна і усунути недоліки приміщення. За рахунок ширини штор можна усунути диспропорційність висоти вікна. Можна приховати низькі стелі, встановивши стельові карнизи.

Замовте пошиття гардин у дизайнерів — професіоналів своєї справи! Вибирайте штори і тюль в інтернет-магазині «Nochcka»!