В нашій уяві сходи для горища обов'язково мають бути скрипучими та оповитими загадками і таємницями, адже зазвичай вони ведуть у те місце в домі, де зберігається своєрідний родинний архів, старі бабусині речі, санчата, на яких ми так любили кататися в дитинстві, пожовклі від часу книги та чимало іншого, що навіює приємні ностальгійні спогади. Однак якщо підійти до справи творчо, то можна облаштувати своє горище більш простим та сучасним варіантом сходів. Яким? Читайте далі!

Усі сходи для горища можна розділити на стаціонарні та складні різних модифікацій. Щоб не помилитися із вибором конструкції, потрібно врахувати цілий ряд важливих факторів. Передусім, з'ясуйте, чи немає у вас обмежень у просторі. Якщо площа вашого дому досить велика, ви, звісно ж, можете встановити на горище стаціонарні сходи у тому ж стилі, в якому виконано всі інші схроди у вашій оселі. Але якщо місця у вас не багато і ви мрієте мати трохи простору для чогось важливішого, тоді прекрасним варіантом стануть складні сходи для горища.

Складні сходи для горища не займатимуть у вас дорогоцінний простір, і, крім цього, їх не можна назвати менш надійними чи менш безпечними, аніж стаціонарні. Більше того, в окремих випадках саме такі сходи для горища - це ідеальне рішення для дому. Так, приміром, вважають ті, у кого є маленькі діти, яким заради їхньої ж безпеки забороняють лазити на горище.

Не секрет, що складні сходи для горища вже встигли оцінити дизайнери інтер'єрів, адже цей вид сходів володіє чудовою особливістю - конструкція сходів ховається за кришкою люка і не потребує додаткового оздоблення для гармонійного вигляду в інтер'єрі дому.

Вибираючи складні сходи для горища, ви також повинні пам'ятати про те, що вам слід визначити висоту від стелі до підлоги, враховуючи при цьому ще й рівень чистової обробки. Не забудьте поміркувати й про розмір отвору. Чудово, якщо ви маєте змогу встановити у своїй стелі лаз будь-якого розміру. Однак бувають випадки, коли на перешкоді стають балки чи залізобетонні конструкції з готовими отворами, змінити розміри яких вам не під силу.

Ще одним важливим критерієм вибору сходів для горища є й те, чи володіють вони теплозберігаючими властивостями та додатковою звукоізоляцією. Тому не забудьте врахувати ще й ці моменти.

Якщо все це ви вже врахували і придбали собі сходи для горища, то в потрібний момент ви можете потягнути за кільце замка, відкрити люк та розкласти сходи. А якщо ви лише збираєтеся придбати собі сходи для горища та здійснити їх монтаж, тоді ласкаво просимо в інтернет-магазин компанії «Буд-Інтех»! Ми запропонуємо вам широкий асортимент сходів для горища з металевими направляючими різного розміру, а також готові виготовити їх на замовлення. Звертайтеся! Високу якість, мінімальні ціни та гнучку систему знижок гарантуємо!