Датчики рівня просто незамінні при замірах рівня води і стічних вод на водоочисних станціях; вимірюванні рівня зернових культур; при проведенні замірів на підприємствах хімічної та нафтохімічної промисловості.

Без датчиків рівня неможливо уявити роботу броварень, виробництво продуктів харчування і напоїв. Датчики використовуються на цементних заводах і підприємствах з виробництва фарб.

Датчики забезпечують ефективний технологічний процес, показують хороші результати в умовах агресивних хімічних середовищ, при вимірюванні рівня вибухонебезпечних рідин.

Точні і надійні датчики провідних виробників пропонує МП «Ремікс». На сайті підприємства представлена широка лінійка продукції. У покупців є можливість придбати датчик, який відповідає вимогам будь-якого технологічного процесу.

Датчики рівня, витрати рідини, датчики аналізу рідини

Є різні види датчиків: теплові витратоміри, електромагнітні витратоміри, ультразвукові витратоміри, коріолісові витратоміри, вихрові витратоміри. Кожен тип датчиків затребуваний в певному сегменті промисловості.

В основі дії теплових витратомірів лежить переміщення тепла потоком пари або рідини від нагрівача до термочутливого елементу. Унікальність цих датчиків в тому, що вони функціонують при низьких швидкостях потоку газу або рідини.

Електромагнітні датчики мають високий клас точності і можуть експлуатуватися в складних умовах. В електромагнітних витратомірах рух провідника в магнітному полі генерує електромагнітний струм. Цим типом датчиків вимірюють витрати провідних рідин різної щільності - наприклад, води, йогурту і навіть сиру. Виняток становлять непровідні рідини, наприклад, нафтопродукти.

В основі ультразвукових витратомірів лежить ультразвук, завдяки якому вимірюється швидкість потоку газу або рідини. Витратоміром цього типу вимірюються зміни частоти ультразвукових коливань, час поширення ультразвуку в контрольному середовищі, незалежно від їх електропровідності.

Коріолісові витратоміри працюють на підставі сили інерції, яка діє на рухомий об'єкт щодо обертової системи відліку.

У вихрових витратомірах використовується явище турбулентності, яка утворюється навколо зануреного в рідину тіла. Використання таких датчиків має обмеження в застосуванні - вихрові витратоміри не функціонують з дуже малими потоками рідини. Часто використовуються для вимірювання витрати пари.

Якісні датчики рівня реалізує МП «Ремікс». Ознайомитися з асортиментом можна на сайті компанії.