Для забезпечення тривалого зберігання врожаю використовується спеціальне обладнання. Купити зерносушарки — основне завдання підприємств агропромислового комплексу, які вирощують зернові культури і прагнуть зберегти урожай.

Основним «ворогом» насіння є їхня вологість. У вологому середовищі зерно псується, уражається мікроорганізмами, завчасно проростає. Для уникнення цього зерно висушують, в результаті чого збільшується час зберігання врожаю.

Одними із найпопулярніших зерносушарок, що часто використовуються, є стаціонарні сушарки фірми STELA. Виробник постійно вдосконалює своє обладнання, впроваджуючи нові винаходи. Так для економії енергії використовується повна автоматизація процесу сушіння за допомогою технології EQtronic.

Зерносушарки STELA оснащені ефективною системою повітропроводу, яка максимально насичує простір сушарки повітрям, видуває пил.

Пристрої автоматичного управління регулювання виготовлені відповідно до нових стандартів VDE (союзу німецьких електротехніків). Рівномірна вологість зерна в процесі сушіння досягається завдяки сучасній розвантажувальній технології компанії STELA. Система SPS забезпечує просте і безпечне управління зерносушильним обладнанням.

Якщо говорити про саму конструкцію сушарки, то обладнання компанії STELA виготовляється з високоякісних матеріалів  спеціального сплаву алюмінію, який забезпечує тривалий термін експлуатації обладнання, їхню високу рентабельність.

Однією з переваг шахтних сушарок STELA є те, що обладнання можна встановити в різних варіантах  виконати індивідуальну збірку, в залежності від побажань замовника. Конструкцію сушильного обладнання можна розмістити в приміщенні і на відкритому повітрі.

Зупиняючи свій вибір на сушарці STELA, ви отримаєте сушильне устаткування, яке виготовлене і призначене для потреб вашого підприємства, з укомплектуванням необхідних компонентів.

Купити зерносушарки STELA українським агропромисловим підприємствам пропонує МП «Ремікс». Компанія реалізує зерносушильне обладнання кращого європейського виробника по всій території України. Багато сільськогосподарських підприємств вже оцінили переваги якісної зерносушильної техніки. Купіть сушарку STELA і ви!

Ознайомитися з детальними технічними характеристиками зерносушильного обладнання можна за цим посиланням. Замовте сушарку STELA на сайті компанії «Ремікс»!