Видалення залишку зламаного в отворі мітчика, свердла, розгортки і т. д. зараз є складною проблемою і часто супроводжується пошкодженням різьби або навіть самої деталі. Найбільш ефективне рішення цієї проблеми - "випалювання" уламка з допомогою електричної ерозії.

Однак на серійних електроерозійних верстатах робити це не дуже зручно - потрібні великі часові витрати на саме "випалювання", відволікання дорогого верстата і його оператора від основної роботи, переналагодження вже налаштованого на серійну роботу верстата. А якщо деталь, з якої потрібно "випалювати" залишки мітчика або свердла, має великі габарити і вагу, то використовувати серійні електроерозійні верстати стає взагалі неможливо.

Разом з тим, у світі давно випускають і успішно застосовують спеціальні, призначені саме для мети "випалювання" уламків інструментів, пристрої.

Мова піде про компактне, функціональне і практичне електроерозійне обладнання Eromobil.

Зі своєї появи в 1972 році Eromobil - це найефективніший засіб допомоги при поломці кінцевого інструменту. Нова конструкція робить Eromobil ще більш компактною і функціональною.

Електроерозійне руйнування уламків інструментів, спіральних свердел і т. п. відбувається дуже швидко, протягом декількох хвилин. Обладнання Eromobil дозволяє мінімізувати порушення виробничого процесу, викликані поломкою інструменту, запобігти пошкодженню виробів і пов'язані з цим витрати.

Придбати якісне та високоефективне обладнання Eromobil можна на сайті дніпропетровського інженерно-технічного центру «Контакт».

Підприємство працює на українському ринку з 1989 року і за цей час зарекомендувало себе, як надійний і сумлінний постачальник.

Можливі модифікації обладнання для роботи з іншими напругами.

Подивитися весь асортимент електроерозійних установок і дізнатися їх вартість можна, перейшовши за посиланням.

ДІТЦ «Контакт» пропонує своїм клієнтам найкращі умови для взаємовигідного співробітництва: доступна цінова політика, професійний сервіс обслуговування, консультація з усіх питань, зручна форма оплати і доставки за домовленістю з покупцем.

Для оформлення замовлення телефонуйте за контактним номером телефону або залиште свою заявку на сайті.