Якщо ви бажаєте придбати собі якісний токарний верстат від надійного виробника, але ще не визначилися з моделлю... Ви не знаєте місце, де б можна було б замовити токарне обладнання за прийнятною ціною - то в даній статті ви зможете знайти відповіді на всі свої питання й вигідно оформити покупку.

На сайті ДІТЦ «Контакт» представлені різноманітні види токарних верстатів від виробників зі світовим ім'ям: Вістан, JinnFa, Mazak, Metra, Середньоволжський верстатозавод.

Токарні верстати з ЧПК «Вістан» призначені для токарної обробки в напівавтоматичному режимі зовнішніх і внутрішніх поверхонь деталей типу тіл обертання зі ступінчатим і криволінійним профілем різної складності. Верстати випускаються з міжцентровими відстанями (МЦР):1000мм-ВСТ-625-21СNC2 і 1500мм-ВСТ-625-22CNC2.

Виробник Mazak (Японія) пропонує моделі від найпростіших 2-осьових верстатів до найбільш сучасних багатоцільових верстатів з двома шпинделями. Уважно ознайомтеся з характеристиками токарних верстатів даної групи - можливо це саме те, що ви шукаєте.

Токарні верстати від ЗАТ «Середньоволжський верстатозавод» використовуються на дрібно-, середньо - і великосерійному виробництві для токарної обробки деталей в напівавтоматичному циклі, а так само в автоматичному циклі при оснащенні автоматичними засобами завантаження заготовок.

Компанія Metra (Іспанія) спеціалізується на виробництві багатошпиндельних автоматів з ЧПУ. Досвід роботи налічує вже 25 років і більше 1000 проданих верстатів по всьому світу. Модельний ряд Metra з лінійним приводом, двома процесорами, вбудованими шпиндель - двигунами і новою системою завантаження в стандартному виконанні забезпечує значні переваги порівняно з усіма наявними на ринку багатошпиндельними токарними автоматами з ЧПУ.

Токарні верстати виробництва JinnFa (Тайвань) - це пруткові автомати поздовжнього точіння для обробки пруткового матеріалу різного профілю діаметром до 20 мм. Верстати обладнані системою ЧПУ Fanuc 32iA, протишпинделем, лінійним магазином для установки токарних різців, блоком для обробки отворів і додатково блоком для інструментів з приводом обертання. Автомати ідеальні для токарної обробки складних деталей, забезпечують високу точність і є чудовим рішенням для серійного виробництва невеликих деталей, наприклад, в автомобілебудуванні, приладобудуванні і електроніці.

Подивитися весь асортимент токарних верстатів і дізнатися їх вартість можна, перейшовши за посиланням.

ДІТЦ «Контакт» пропонує найвигідніші умови для оформлення покупки: найнижчі ціни на якісне токарне обладнання, величезний асортимент, серед якого ви точно знайдете те, що шукаєте, зручна форма оплати і доставки за домовленістю з клієнтом.

Цікавить додаткова інформація - телефонуйте! Вас проконсультують з усіх питань.