Будучи батьком двох дітей, дівчинки 5 років і хлопчика 7 років, яких спокійними не назвеш, до дитячого одягу були сформульовані прості вимоги: не маркий; міцний. Фасон у нас відійшов на другий план, тому що красиві китайські речі "вмирали" за кілька тижнів після гри в хованки і "войнушки".

Одного дня фейсбук в особі Олени приніс пропозицію протестувати дитячий одяг української торгової марки "Monkey". Я з радістю погодився, вже дуже хотілося подивитися як шиє вітчизняний виробник.

Речі приїхали в стандартній прозорій упаковці, а від хрустких пакетів з обновками малечу довелося відганяти, тому що вони діяли на дітей як удав Каа на мавпочок. Приступимо.

Першими я відкрив хлопчачі шорти. Штанини нижче коліна закривали ділянки ніг, які найбільше здираються під час падінь. Цікавий малюнок і соковиті кольори радували око, але мене, як технаря, цікавив виворіт, там де шви. За строчками і обробкою країв можна говорити про якість речі. Ще один приємний момент - з лицевого боку всі шви були паралельні, а наявність шнурка в поясі гарантує, що всі зібрані у лісі камінці й гілки старший не втратить по дорозі додому разом з шортами. Всі місця, на які приходить максимальне навантаження при прогулянках, акуратно прошиті. Ще один жирний плюс.

Ззаду на пояс пришиті бирки із зазначенням розміру і правилами прання і прасування, а також бирка з логотипом виробника. Шви як на виставку, причепитися нема до чого.

Жодної нитки не стирчить! Після цього я написав Олені, щоб уточнити, чи це точно український виробник? Був дуже сильно здивований такою ретельністю пошиття дитячих речей.

На старшого виробник надіслав ще футболку з довгим рукавом, з яскраво-зеленою вставкою і аплікацією у вигляді логотипу торгової марки. Однотонні темно-сині рукави безсумнівний плюс, тому що вони забруднюються швидше за все, а вставка розташована в такому місці, що забруднити в процесі ігор її буде важкувато. А як там справи з виворітного боку? Та все гаразд, все строчки на місці!

З хлопчиковим одягом розібралися, тепер настав час оглянути наряди юної леді.

Темно-синя футболочка з цікавим кроєм рукавів і декоративним жабо спереду. Бірки пришиті охайно, шви на лицевій стороні хоч в палату мір і ваги. Знову мене точить черв'як, що не можуть так якісно відшивати речі в Україні. І знову жодної нитки, що стирчить, тільки охайно оброблені краї деталей футболки.

На закуску залишилася спідниця цікавого фасону. Зовні вона нас не сильно вразила. Все акуратно прострочено і надійно пришито.

Додатково в пояс вшита гумка з прорізами, що дозволяє точно підігнати спідницю до ширини талії вашої дівчинки і дозволяє принести додому з прогулянки пару кілограмів "скарбів", які дорослі з якогось дива називають мотлохом. Молодша понад тиждень не вилазила з нових речей, так вони їй сподобалися.

Зима цього року дещо затягнулася, тому обновки довго не бруднилися. Але одного чудового дня вечеря була бурхливою і речі, нарешті, відправилися в своє перше прання. Прали руками при температурі близько 40 градусів, злегка віджали і сушили у ванній. Я оглянув усі зверху і до низу і не побачив жодних змін. Ні розтягнулися, ні потягнулися, ні зменшилися.

Підсумки. Діти дуже задоволені, батько - дуже здивований якістю. Вкрай рекомендую дитячий одяг "ТМ Monkey"!

Ми зателефонували Володимиру, адже він вже мав отримати посилку від виробника. А він питає: "То дійсно українське? Наші таку красу роблять? Ви нічого не плутаєте?" Вже після того, як дітки носили одяг, як речі випрали, наш оглядач у приватному повідомленні зробив ємкіший висновок, ніж в огляді: "Якщо почепити бірку BabyGAP чи іншого відомого бренду, то ніхто й не відрізнить!" Такі реакції тішать.

Виробникові бажаємо якомога більше таких реакцій від батьків та розширення кола постійних покупців!