Багато питущих людей не вважають себе алкоголіками. В їх розумінні алкоголіки - це суб"єкти, що ледь пересуваються, з тремтячими руками, у яких синій/червоний ніс, брудний одяг і поганий запах, від яких несе перегаром і вони два слова не можуть зв'язати. Така категорія алкоголіків зазвичай тиняється біля барів у пошуках товариша по чарці або ж людини, яка дасть випити, а прийнявши дозу необхідного спиртного напою вони або падають під лавку, паркан або ж хитаючись йдуть додому, якщо такий ще у них є. Такі люди втратили все: дім, сім'ю, роботу, друзів, суспільне становище. Це алкозалежні, у яких пізня стадія алкоголізму. І їм, на превеликий жаль, вже навряд чи можна чимось допомогти.

Мова в даній статті піде про алкоголіків з ранньою стадією алкоголізму. Вони, як правило, п'ють часто, але в міру. Їх ще не торкнулися соціально-психологічні наслідки алкоголізму, тобто у них є сім'я, робота, гроші. Але це все може зникнути, якщо вчасно не зупинитися і не прийняти свою проблему.

Такі люди можуть частенько випивати, припустимо, на роботі, але за їх станом ніяк не скажеш, що вони алкоголіки. У них не тремтять руки, у них охайний зовнішній вигляд, в гаманці завжди є гроші і немає похмілля. Вони думають, що так буде завжди. Але - алкоголізм вже є. Це його початкова стадія. А так як ця хвороба дуже швидко прогресує, то вже через кілька років злегка питуща порядна людина може перетворитися в той суб'єкт, про який ми говорили на початку статті.

Якщо ви розпізнали у себе чи своєму близькому початкову стадію алкоголізму, негайно звертайтеся за допомогою до професіоналів, тому що, як правило, дуже низькому відсотку алкоголіків вдається самостійно побороти тягу до "зеленого змія".

Однією з кращих в Україні з надання послуг лікування від алкоголізму є наркологічна клініка "Добролюб". Тут працюють справжні професіонали, які вилікували вже не одну сотню алкозалежних.

При зверненні в клініку "Добролюб" пацієнт може бути впевнений у повній анонімності. З ним буде проведена детальна бесіда, вивчена історія його хвороби. Вже після цього буде підібрано найбільш підходящий варіант лікування - кодування від алкоголізму, підшивка еспераля, виведення з запою.

Наркологічна клініка "Добролюб" знаходиться в Одесі, але звернутися за допомогою можуть і жителі інших міст/сіл.

Переглянути весь перелік послуг, які надає клініка, можна тут.

Клікайте! Будуть питання - телефонуйте. Номери телефонів вказані на сайті.