Ви шукаєте дієві методи, щоб позбутися алкоголізму? Пробували зав'язати з випивкою самостійно, але все безрезультатно? Вирішили звернутися до фахівців, що спеціалізуються на даній проблемі, щоб раз і назавжди вилікуватися від алкозалежності? Вітаємо! Ви стали на вірний шлях, а надійний і перевірений медичний заклад, куди можна звернутися за допомогою, ми вам підкажемо.

Наркологічна клініка в Одесі! Ви чули про таку? Одна з кращих в Україні клінік, де працюють досвідчені кваліфіковані та сертифіковані лікарі-спеціалісти: наркологи, гепатологи, психіатри, реаніматологи та ін.

Виведення з запою, кодування від алкоголізму, підшивка еспераля, алкоблокада - ці та інші методи лікування готова вам запропонувати клініка "Добролюб".

Спочатку план лікування обговорюється з пацієнтом у телефонному режимі або на індивідуальній безкоштовній консультації при відвідуванні лікаря-нарколога.

Що ж краще для алкозалежного: кодування від пияцтва або підшивка еспераля? Відразу ж зауважимо, що кодування ефективне лише в тих випадках, коли пацієнт добре піддається гіпнозу і вірить в успішний кінцевий результат. У даному випадку лікар вселяє йому смертельний страх перед випивкою, не застосовуючи при цьому ніяких ліків. Якщо вжити спиртні напої в період дії "коду", хворому стане дуже погано, що може призвести аж до летального результату.

Підшивка від алкоголю передбачає розріз шкіри і підшкірної жирової клітковини у пацієнта і введення туди стерильного протиалкогольного препарату дисульфіраму або еспераля, після цього тканини вшиваються пошарово.

Після підшивки у хворого виникає відраза і фізична непереносимість алкоголю при його вживанні (зміна артеріального тиску, порушення серцевої або дихальної діяльності, нудота, блювання).

Хворому може знадобитися в подальшому корекція схеми лікування, якщо початковий метод не приніс бажаного результату. Після цього проводиться реабілітація, де з пацієнтом працюють кращі психологи і психотерапевти.

Для повного відновлення наркологічна клініка "Добролюб" пропонує:

- озонотерапію;

- фізіотерапію;

- електросон, лазеротерапію, голковколювання;

- масаж ручний та апаратний, водотерапію;

- психотерапію з дипломованими практикуючими фахівцями;

- спорттерапію, арттерапію.

Ціни на послуги клініки - лояльні, а рівень професіоналізму - найвищий.

Дізнатися більше інформації про клініку "Добролюб" можна на сайті.

Клікайте! Не відкладайте свою проблему на завтра, довірте її рішення кращим фахівцям України.