Метадонова наркоманія - це дуже серйозне захворювання, яке може викликати важку фізичну і психологічну залежність. Наркотики метадону проникають у всі клітинки організму, а також глибоко в підсвідомість.

Лікарям дуже важко очистити організм наркозалежного від даного виду наркотику, ще важче звільнити пацієнта від цієї залежності психологічно, але все ж це можливо, головне знайти досвідчених спеціалістів з високою кваліфікацією і багатим практичним стажем роботи.

Ефективне лікування від метадонової залежностіпроводить наркологічна клініка "Добролюб", яка знаходиться в Одесі, але приймає на лікування наркозалежних з усієї України.

План лікування від метадонової залежності такий:

1) Пацієнту треба пролікуватися від цього захворювання, як мінімум, 21 добу в стаціонарі. Це обумовлено тим, що, як уже йшлося раніше, цей вид наркотику важко вивести з організму. Обов'язково потрібно пройти стаціонарне лікування. Хворий буде знаходиться в добровільній ізоляції від зовнішнього світу і проходити лікування на умовах повної анонімності.

2) Протягом усього періоду лікування пацієнту буде проводитися дезінтоксикаційна терапія (очищення крові) і відновлююче лікування. Для початку в перші 8-12 діб лікарі інтенсивно виводять наркотик з тканин організму і крові методом прийому спеціальних таблеток, внутрішньом'язових і внутрішньовенних ін'єкцій (крапельниць). У пацієнта майже не буде почуття "ломки", так як лікарі клініки "Добролюб" зроблять все можливе, щоб полегшити стан хворого.

При лікуванні метадонової залежності лікарі застосовують спеціальні знеболювальні, заспокійливі, снодійні ліки та препарати, підбирають засоби, які відновлюють нервову систему, серце, печінку та інші органи хворого. Схеми дозувань для кожного наркозалежного підбираються індивідуально.

Лікарі клініки "Добролюб" не застосовують при лікуванні наркоманії інші види наркотиків, а тільки медичні препарати.

3) Наступні 5-7 діб фахівці лікують саме психологічну залежність від наркотику, так як в цей період у хворого виникає депресія і порушується сон. Дуже важливо на даному етапі не зірватися, а продовжити лікування.

4) В кінці курсу у пацієнта вже має нормалізуватися сон, покращитися апетит, вирівнятися настрій.

Кожному хворому рекомендується підшивка спеціального наркоблокатора, який допоможе не зірватися вже після лікування.

Якщо вас зацікавила пропозиція, негайно телефонуйте за контактним номером телефону або залиште свою заявку на сайті.