Наркоманія - слово, яке викликає неприємні мурашки, коли його чуєш. Залежність, від якої практично неможливо позбутися самостійно. Хвороба, яка в корені в"їдається в мозок людини і поселяється там на постійне місце проживання. Наркоманія - не дай Бог, це пережити, але, на превеликий жаль, кількість наркоманів в Україні стрімко зростає.

У даній статті ми не будемо заглиблюватися в причини, чому людина може стати наркоманом. Їх може бути кілька десятків, а то і сотень. У кожного наркомана своя сумна історія початку життя "під дозою". І це вже змінити не можна. Але у всякого початку є свій кінець - щасливий чи сумний - як кому пощастить, адже не всі хочуть усвідомлювати свою проблему, лікуватися і жити нормальним людським життям. Деяких наркозалежних цілком влаштовує такий спосіб життя, їм подобається бути під кайфом і дивитися на життя через призму рожевих окулярів. Наркотики руйнують свідомість таких людей, а також катастрофічно гроблять здоров'я аж до летальних наслідків. Але є така категорія наркоманів, яка відчайдушно намагається врятуватися - от їм і буде корисна дана стаття.

Якщо ви вирішили позбутися від згубного впливу наркотиків на свій організм і мозок, то рекомендуємо негайно звернутися за допомогою в найкращу наркологічну клініку в Україні - "Добролюб" в Одесі. Клініка приймає на лікування наркозалежних з усієї України, але тільки з їхньої доброї волі. Насильно наркоманів у стінах поліклініки ніхто тримати не буде. Так що дуже важливо, щоб ви самі дійшли до думки, що вам необхідне термінове лікування наркотичної залежності

Наркологічна клініка "Добролюб" пропонує наступні методи позбавлення від наркозалежності:

1) Швидке і безболісне зняття "ломки" методом детоксикації.

2) Лікування психічної залежності - підбір спеціальних препаратів у кожному випадку здійснюється індивідуально.

3) Лікування депресивних станів і неврастенії - використання спеціальних антидепресантів, вітамінно-мінеральних комплексів.

4) Лікування супутніх захворювань (печінки, нирок, серцево-судинної системи та ін): фармакотерапевтична програма, фізіотерапія.

5) Психологічна реабілітація, психотерапія з досвідченими лікарями.

6) Спортивно-оздоровча програма - комплексна система фізичних вправ, активні ігри - настільний теніс, баскетбол, більярд.

7) Соціальна адаптація: навчання практичним навичкам роботи та адаптації в суспільстві, навчання роботі за комп'ютером, арттерапія (зцілення творчістю), робототерапія. Можливі проведення екскурсій по місту - герою Одесі (за узгодженням з лікарем).

8) Духовна реабілітація (здійснюється виключно за бажанням пацієнта).

По закінченню курса пацієнту рекомендується підшивка спеціального наркоблокатора, який не дасть колишньому наркозалежному зірватися після лікування.

Замовити послугу можна, зателефонувавши за контактним номером телефону або залишивши заявку на сайті.