Ви шукаєте дієвий спосіб, як позбутися наркотичної залежності? Ви втомилися жити під кайфом, колотися, красти гроші у рідних? Хочете повністю вилікуватися від наркотиків і почати життя з чистого аркуша? Тоді ласкаво просимо на сайт наркологічної клініки "Добролюб".

Анонімна наркологічна клініка "Добролюб" функціонує в Одесі, але приймає на лікування наркозалежних незалежно від їх місця проживання. Тут працюють кваліфіковані та сертифіковані лікарі-професіонали: наркологи, реаніматологи, психологи, психіатри, психотерапевти, озонотерапевти, гепатологи, реабілітологи та ін. Вони обов'язково вам допоможуть, від вас потрібно тільки ваше добровільне бажання - стати на шлях одужання від наркотиків.

Для початку вам буде запропоновано пройти курс лікування від наркотичної залежності, який триває 21 день. Разом з лікарями ви будете день за днем боротися зі своєю хворобою, долати фізичну і психологічну ломку, намагатися стати нормальною здоровою людиною. У цей період головне не здаватися, вірити в свої сили, бути впевненим у кінцевому позитивному результаті.

В кінці курсу кожному пацієнту рекомендується підшивка налтрексону - спеціального наркоблокатора, який відноситься до опійних антагоністів, лікарських засобів, які блокують опіатні рецептори. Аналоги засобу відомі під такими торговими марками: Антаксон, Вівітрол, Налоксону гідрохлорид, Налтрексон ФВ, Наркан, Нарканти, Ревіа та ін.

Методика підшивки налтрексону полягає в тому, що пацієнтові робиться розріз шкіри і підшкірної жирової клітковини, після цього туди вводиться наркотичний блокатор, в кінці цієї операції тканини вшиваються пошарово.

Суть наркоблокади в наступному - коли наркотичний блокатор налтрексон знаходиться в організмі людини, то вона при вживанні наркотиків не буде відчувати їх дію, тому що блокатор перешкоджає рецепторам сприймати наркотичні речовини. Наркоман не буде ловити кайфу і ейфорії.

Якщо ж наркоман вирішить збільшити дозу наркотиків, щоб відчути їх дію, виникає передозування, що загрожує летальним наслідком.

Період дії наркоблокатора обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

Дізнатися більше інформації про послугу підшивки налтрексону можна, перейшовши за посиланням.

Пам'ятайте, що вам гарантована повна анонімність, ніхто не дізнається, що ви проходите лікування в наркологічній клініці.

Цікавить дана послуга? Телефонуйте прямо зараз, позбавтеся від своєї наркотичної залежності за допомогою клініки "Добролюб".