Виявляється, ріжки для морозива - дуже давній винахід людства, який сягає далекого 1888 року і який не втратив своєї популярності аж до нині.

Вперше про ріжки для морозива згадується у кулінарній книзі місіс Маршалл, опублікованій у 1888 році, де було сказано про те, що морозиво можна подавати у ріжках. Щоправда, цією ідеєю відразу не скористалися. Натомість, морозиво у вафельному ріжку стало популярним відразу після його першої появи на Всесвітньому ярмарку в Сент-Луїсі у 1904 році. Винахід належить сирійцеві Едварду Хамві та Арнольду Форначу. Згодом ріжки для морозива стали прибутковим бізнесом для Едварда Хамві, який навіть відкрив власну компанію з виробництва цієї продукції.

Протягом довгого періоду часу вафельні ріжки для морозива виготовляли вручну, і лише у 1921 році було запатентовано машину для виготовлення вафельних ріжків для морозива.

Сьогодні вафельний ріжок користується величезною популярністю у ласунів морозива, але виготовити високоякісну продукцію вдається далеко не всім виробникам. Одним із лідерів по виробництву вафельних ріжків для морозива в Україні є компанія «Лекорна».

Вафельні ріжки для морозива виробництва «Лекорна» мають приємний хрускіт та досконалий зовнішній вигляд. Такі ріжки дозволяють ласувати морозивом навіть навулиці, адже вони надійно захищають від протікання морозива під час танення.

Неповторної хрусткості ріжків для морозива технологи компанії «Лекорна» досягають завдяки власній унікальній технології виробництва. Загалом, вафельні ріжки для морозива виготовляються за особливою рецептурою. Кількість цукру у них становить 38% від кількості борошна. Саме тому ріжок для морозива є досить смачним, і його можна вживати, як окремий кондитерський виріб, або ж наповнювати фруктами чи йогуртом.

В асортименті компанії «Лекорна» представлені ріжки для морозива різних розмірів. Так, ширина верхньої частини ріжка може становити від 47 до 80 мм. Кожен з таких ріжків призначається для різної порції морозива.

Сьогодні морозиво у вафельному ріжку продається по всьому світі і, мабуть, немає такої людини, яка б не любила цей оригінальний десерт. Якщо ви також мрієте задовольняти смаки своїх найвибагливіших споживачів, тоді заходьте в інтернет-магазин компанії «Лекорна» та замовляйте ріжки для морозива з гладкою поверхнею чи узором, будь-якої форми чи кольору в необмеженій кількості! Професіонали своєї справи виготовлять для вас справді якісну та доступну за ціною продукцію, яка не залишає байдужими споживачів не лише у Україні, але й у Росії, Грузії, Литві, Молдові, Білорусії, Ізраїлі та США.