Сьогодні замовити та купити стелажі від виробника мріє кожен власник складу, адже він розуміє, що складські стелажі - це ключові елементи будь-якого складу.

Нині складська логістика вважається важливим аспектом функціонування будь-якого підприємства. Якщо грамотно побудувати ланцюг транспортування та зберігання продукції, то можна суттєво зменшити витрати і ймовірну втрату товару, а, отже, це позитивно позначиться на ціні та якості самої продукції. Допомогти втілити це в життя вам можуть стелажі від виробника високої європейської якості, які продає інтернет-магазин компанії «Юнгхайнріх Ліфт Трак».

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що стелажі від виробника, які ми пропонуємо, це всього лише сталь та залізо. Насправді ж, наші стелажі - це унікальна можливість досягти оптимального вантажообігу. І ви вже зараз можете скористатися цією можливістю!

Варто наголосити, що комплексне планування складу зазвичай розглядає сам стелаж і підйомно-транспортний засіб, як систему спільного функціонування. У компанії «Юнгхайнріх Ліфт Трак» ви можете придбати широкий асортимент стелажних систем, які необхідні для складування піддонів, контейнерів, лотків, коробок та довгомірних товарів. Кожна наша стелажна система розрахована під відповідні потреби, а тому організує та допоможе підвищити ефективність всього вашого матеріального потоку.

Наші якісні стелажі від виробника відповідають ряду обов'язкових характеристик і параметрів, а саме, вони, як і інше обладнання для складів, мають бути функціональними, довговічними, інноваційними та стійкими до навантажень фізичного характеру.

Компанія «Юнгхайнріх Ліфт Трак» має в своєму асортименті різноманітні стелажі від виробника. У нас ви з легкістю можете купити палетні стелажі для ефективного зберігання піддонів і гратчастих контейнерів, стелажі для зберігання дрібних деталей і товарів, які комплектуються, консольні стелажі для зберігання довгомірних вантажів, як, наприклад, труби, прутки, пластини, багаторівневі стелажі, які створюють додаткову складську площу як на самому стелажі, так і під ним, що дозволяє залучати до комплектування верхній простір складського приміщення.

Замовляйте стелажі від виробника у компанії «Юнгхайнріх Ліфт Трак», адже це не лише дозволить вам раціонально використовувати площу вашого складу, але й зекономити ваші кошти під час купівлі стелажів, оскільки вам не доведеться переплачувати за послуги посередників. І пам'ятайте, що якісно та розумно обладнаний склад - це свідчення про високий рівень відповідальності вашого персоналу та гордість для власника!