Надходить гаряча пора збору урожаю, зокрема, овочів, а, отже, виникає закономірна потреба в упакуванні зібраної продукції. В цій ситуації ніщо не послужить вам краще, ніж високоякісна овочева сітка!

Перевірено, що овочева сітка — це суперзручна та практична упаковка, у якій ви спокійно можете транспортувати, фасувати, реалізувати та зберігати сільськогосподарську продукцію.

10 причин придбати овочеву сітку:

1. Вага овочевої сітки майже відсутня, а, отже, ви можете зважувати свою продукцію вже упакованою.

2. Овочева сітка має високу зносостійкість.

3. Міцність та еластичність.

4. Може торкатися до овочів, не пошкоджуючи їхню цілісність.

5. Широка сфера застосування.

6. Овочева сітка не містить токсичних елементів.

7. Екологічно безпечна.

8. Має естетичний зовнішній вигляд, який, до всього, може підкреслювати привабливість вашої сільськогосподарської продукції.

9. Можливість вторинної переробки.

10. Забезпечує вентиляцію овочів та фруктів.

Сьогодні овочева сітка здобула широку популярність, адже вона відносно недорога, досить міцна та виключає ймовірність загнивання продуктів. Кожен, хто нині очікує на новий урожай овочів та фруктів, повинен обов'язково запастися овочевими сітками. Це більш ніж удвічі збільшить термін зберігання ваших дарів природи.

Усім відомо, що упаковка продукції — це її «одяг», по якому товар зустрічатимуть на ринку. Саме тому овочева сітка виготовляється практично у всіх кольорах веселки. Ви завжди можете вибрати та придбати овочеву сітку тих кольорів, які будуть гармонійно доповнювати колір вашої продукції та підкреслюватимуть її переваги.

Крім усього, виключно овочеву сітку можна вважати упаковкою, яка нічого не приховує, тобто ви завжди можете роздивитися продукцію, яку купуєте. Найчастіше овочева сітка стає у пригоді, якщо потрібно зберігати або транспортувати цибулю, картоплю, перець, капусту, моркву, буряк, баклажани та ін. овочі і фрукти.

Тож, якщо ви маєте власне фермерське господарство і готуєтеся до збору врожаю, не забудьте купити овочеву сітку, яка в широкому асортименті представлена у надійній та перевіреній часом українській компанії «Кіт в мішку». Наші постійні клієнти вже встигли відчути на собі всі переваги співпраці з нами, а саме — конкурентні ціни, гнучку систему знижок, оперативну доставку по всій території України, можливість оплати в будь-якій зручній формі. Тому не вагайтеся, заходьте в наш інтернет-магазин вже зараз, обирайте необхідну продукцію та залишайте свої заявки. Ми охоче виконаємо будь-яке ваше замовлення!