Перш за все, дитячий трикотажний одяг повинен бути добротним і міцним. Дану точку зору відстоюють, як правило, батьки. Діти ж вимагають, щоб дитячий трикотажний одяг був актуальним і сучасним, відповідним моді. На кого ж орієнтуватися? Розглянемо кожен пункт детальніше.

Дитячий трикотажний одяг повинен бути теплим, але не занадто, він повинен бути пошитим з натуральних тканин (бавовна, льон і вовна), щоб забезпечити хороший газообмін шкіри і хороше видалення вологи з поверхні тіла. Дитячий трикотажний одяг повинен бути м'яким, щоб не викликати потертостей і подразнень.

Запити маленьких модників і модниць сьогодні найрізноманітніші і дизайнери завжди намагаються орієнтуватися саме на їхні вимоги до дитячого трикотажного одягу. Зрозуміло, що стиль своїм дітям завжди вибирають батьки, але вже досить скоро діти самі висловлюють думку про той чи інший колір, наприклад.

Дитячий трикотажний одяг не повинен обмежувати рухи дитини, не повинен бути із синтетичних матеріалів, щоб не викликати алергію і подразнення. Зазвичай ці вимоги не дуже добре уживаються з красою в уявленні дітей, тому вони зазвичай більш охоче обирають кричущо яскравий дитячий трикотажний одяг, ніж практичний. Тому при виборі між красою та практичністю дуже важлива гармонія. Не варто кидатися в крайності. Нехай обраний вами дитячий трикотажний одяг буде настільки ж гарний, наскільки він практичний, і навпаки.

Мало хто звертає увагу на екологічну безпеку та комфортність дитячого трикотажного одягу - частіше вважають достатнім зручність, практичність і привабливість.

Майже весь дитячий трикотажний одяг виробляються з бавовняної тканини, особливо білизна, адже волокна бавовни володіють великою гнучкістю, чіпкістю, мають досить високу міцність і зносостійкість. Але найголовніша властивість, завдяки чому бавовна - найкращий матеріал для дитячого трикотажного одягу, що має безпосередній контакт з тілом, - це його гігроскопічність (здатність поглинання вологи) і свобода для дихання шкіри. Важливо розуміти, що будь-які додавання до бавовни синтетичних волокон погіршують ці дивовижні якості, покращуючи лише міцність, тому дитячий трикотажний одяг повинен виготовлятися тільки з 100 %-ної бавовни.

Підводячи підсумок за вимогами до дитячого трикотажного одягу з обох сторін можна виробити коротку рекомендацію по вибору.

Сучасний дитячий трикотажний одяг повинен:

  • відповідати всім вимогам гігієни;
  • бути зручним (не обмежувати свободу рухів дитини);
  • бути практичним (не марким і міцним);
  • бути довговічним (довго не втрачає зовнішнього вигляду);
  • бути при всьому вищепереліченому ще і стильним, різноманітним і модним.