Ви шукаєте, де придбати шини Advance в Україні? Вас цікавлять переваги цих шин? У даній статті ми детально розповімо про шини Advance, про компанію Guizhou Tyre Со LTD, яка випускає ці шини, а також порадимо надійного постачальника, який реалізує шини Advance в Україні за привабливими цінами.

Guizhou Tyre Со LTD була створена в 1950 році. Це державна китайська компанія з європейським капіталом, яка є не тільки найбільшим виробником шин в Китаї, але і одним з найбільших експортерів своєї продукції по всьому світу. З 1958 року були запущені у виробництво шини класу OTR для позашляховиків-спецтехніки. На сьогоднішній день, компанія випускає більше тисячі типорозмірів легкових, сільськогосподарських та індустріальних шин під брендами Advance і Samson.

Якість шин Advance забезпечується високотехнологічним обладнанням, спеціально розробленими складами гумової суміші, а також суворим автоматизованим контролем якості продукції.

Основними якісними характеристиками шин Advance можна назвати:

- спеціальний тришаровий компаунд з натуральної гуми, який забезпечує зносостійкість, перешкоджає перегріву, підвищує амортизаційні властивості;

- бортові кільця, які зроблені з високоміцного дроту, що забезпечує особливу міцність, подовжує термін служби.

Шини Advance схвалені світовою шинною спільнотою і є власниками європейських та міжнародних сертифікатів, що підтверджують відповідність стандартам. Завод, що виробляє шини, має міжнародний сертифікат якості ISO 9001 та сертифікат відповідності екологічним стандартам ISO 14001. Також шини Advance схвалені сертифікатами DOT (США), E-Mark (ЄС), GCC Gulf.

Вантажна шина GL283A L. E. T. отримала сертифікат екологічної відповідності SmartWay від U. S. Environmental Protection Agency. Для отримання цього сертифікату необхідно відповідати високим вимогам зі зниження опору коченню. Шини, які сертифіковані SmartWay, більш екологічні, економічні і ефективніші у використанні із-за більш низької витрати палива.

Шини Advance для спецтехніки - це найвища якість, визнана в усьому світі, і доступні ціни. Завдяки широкому типорозмірному ряду покришки Advance підходять для індустріальної і сільськогосподарської техніки різних виробників.

Придбати шини Advance за прийнятними цінами можна у компанії "Технолайн-Південь". Підприємство пропонує широкий асортимент якісних шин за найнижчими цінами в Україні.

Форма оплати замовлення - передоплата.

Доставка замовленого товару здійснюється в будь-який регіон України.

Звертайтеся в будь-який зручний для вас час! Співпраця з компанією "Технолайн-Південь" вам гарантовано сподобається.