Найпоширенішою підйомно-транспортною технікою, яку використовують на складських вантажно-розвантажувальних роботах, є вилочні навантажувачі. Шини для вилочних навантажувачів є невеликих розмірів, але особливо вимогливі до якості. Шини займають одну з головних статей експлуатаційних витрат. Від типу і якості використаних шин залежить коефіцієнт зчеплення з поверхнею, прохідність спецтехніки, вантажопідйомність, витрата пального, термін експлуатації.

Перед тим як купити шини для навантажувача, треба проаналізувати умови, в яких він буде працювати: на скільки рівна поверхня, які погодні умови, яке приміщення, який ризик механічних пошкоджень. Виробники спецтехніки в рекомендаціях з експлуатації вказують типорозмір шин, застосовуючи які техніка буде використовуватися максимально ефективно.

Шини для навантажувачів та спецтехніки бувають пневматичні і суцільнолиті.

Пневматичні шини в свою чергу діляться на камерні, шинокомплект яких складається з покришки, камери з вентилем і обідної стрічки, яка захищає камеру від тертя об обід, і безкамерні. В пневматичні шини закачано повітря, тому вони чутливі до механічних пошкоджень (порізів, проколів). А до плюсів таких шин належать хороші амортизаційні властивості, легкість і відносна дешевизна. Вони підходять для роботи на нерівних поверхнях і в будь-яких погодних умовах. Під час використання пневматики рекомендується щодня проводити контроль тиску в шинах.

Шини пневматичні транспортні є основним типом шин для використання на індустріальній і сільськогосподарській спецтехніці, яка працює на полях, будовах, на засніжених дорогах і в інших складних умовах. Чинний ДСТУ 25304-88 для пневматичних шин встановлює основні параметри, розміри і норми для шин навантажувачів та індустріальних транспортних засобів.

Одним з недавніх технічних винаходів будівельної техніки є каток на пневматичних шинах. Він використовується для високоефективного ущільнення дорожніх покриттів.

Каркас суцільнолитої шини (гусматік, супереластик) не заповнений повітрям, а спеціальною гумовою сумішшю. Це робить такі шини стійкими до порізів і проколів, більш зносостійкими. Але так як такі шини мають погану амортизацію, їх рекомендують використовувати на рівних поверхнях. До недоліків суцільнолитих шин також можна віднести їх вагу (вони в 4-5 разів важчі за пневматичні), що збільшує навантаження на підвіску і знижує вантажопідйомність, а також більш дорогу ціну. Але їх доцільно використовувати в засмічених приміщеннях, де є постійний ризик пошкодження шин.

ВИСНОВОК: застосування більш дешевих пневматичних шин виправдано в умовах нерівних поверхонь, взимку, на засніжених дорогах, тому що їх прохідність і амортизаційні властивості вищі. Якщо ваша спецтехніка використовується поза приміщень, то краще придбати пневматичні шини.

Суцільнолиті шини, в основному, використовують в закритих приміщеннях. Вони незамінні на засмічених осколками, тирсою, залізною стружкою, але рівних поверхнях.

КОРИСНА ПОРАДА: пневматичні і суцільнолиті шини випускають однакових розмірів, що дозволяє їх використовувати, як взаємозамінні в залежності від умов і режиму експлуатації навантажувачів. Якщо ви використовуєте на своїй спецтехніці пневматику, то подбайте про наявність запасок. Це позбавить вас від простою в роботі через пошкодження шини і пошуку заміни, заощадить час і гроші.

Суцільнолиті шини

Суцільнолиті шини (гусматік, супереластик) – ідеальний вибір для навантажувачів, що працюють в закритих складських приміщеннях. Конструкція шини складається з трьох шарів: зовнішній шар з протектором, середній (амортизаційний), внутрішній шар для кріплення шини на ободі зі сталевим кордом. Це забезпечує надійність і тривалий термін експлуатації таких шин.

Суцільнолиті шини для навантажувачів супереластик виробляються сажеві (чорного кольору) і безсажеві (білі). Білі шини не залишають за собою слідів і частинок, що дозволяє їх використовувати на виробництвах з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами (фармацевтика, харчова промисловість та ін).

Монтаж суцільнолитих шин на обід вимагає спеціального устаткування для уникнення перекосу і нерівномірного зносу протектора. Запресовування шин супереластик обов'язково проводиться з допомогою преса з високим тиском.

Не дивлячись на більш високу ціну в порівнянні з пневматикою, купити супереластик економічно більш вигідно, якщо ваша техніка працює в умовах, де великий ризик пошкодження шин. Це позбавить від постійної необхідності міняти покришки. До того ж, термін служби у суцільнолитих шин в кілька разів довший. Шина 5.00-8 суцільнолита для навантажувачів – надміцна, довговічна і стійка до пошкоджень.

КОРИСНА ПОРАДА: купувати шини для спецтехніки краще у надійного і перевіреного постачальника, яким є компанія "Технолайн-Південь".

Підприємство пропонує великий асортимент якісних шин від таких виробників, як Кама, Белшина та ін.

Більш детальну інформацію про шини для навантажувачів можна дізнатися тут.

Клікайте! Виникнуть питання - запитуйте!