У теплу пору року на дорогах не буває снігу і льоду, і отже, немає небезпеки. Багато хто думає, що вибрати і купити літні автошини досить просто. Однак ця думка помилкова. Гума на літо повинна бути не менш якісною, ніж в холодну пору року. Навіть дрібний дощик може призвести до великої аварії на мокрій слизькій дорозі.

Шини автомобільні літні володіють рядом властивостей, які реалізуються при використанні покришки при температурі понад +7 С. В ідеалі, будь-який комплект літньої гуми повинен мати хороші показники зчеплення з сухою і мокрою поверхнею. Кілька разів на рік проводиться незалежне тестування покришок різних брендів. Особливу увагу потрібно звернути на ефективність гальмування при будь-якій погоді. Цей параметр залежить від декількох чинників: склад гумової суміші, площа контакту гуми з дорогою, наявність додаткових канавок і т. д. Спокійне керування автомобілем у дощ вам забезпечать якісні літні шини, які будуть максимально вас захищати від будь-якого ризику на дорозі.

Щоб вдало купити літню гуму, потрібно враховувати параметр керованості шини. Покришки повинні максимально точно слідувати зазначеній водієм траєкторії. Цей показник залежить від форми і малюнка протектора, жорсткості центральної і плечової зони, складу гуми. Чим краще ці властивості, тим вартість літніх шин буде вищою.

Будь-який автовласник мріє купити літні шини з максимально низьким рівнем шуму. Акустичний комфорт залежить від складу гуми, від будови каркаса, від форми малюнка і від розташування блоків. Самою безшумною традиційно вважається м'яка літня гума. Такі шини літні відмінно згладжують нерівності дорожнього покриття.

Продажі літніх шин здійснюється в різних цінових категоріях. На вартість виробу великий вплив має параметр зносостійкості шини: літо – це пора, коли всі ями і вибоїни виходять назовні.

Тому вибір літньої гуми за довговічністю має відбуватися, виходячи з таких показників:

1. Відкритість протектора (чим більше відкритий протектор, тим вище швидкість зносу);

2. Склад шини ( міцна гума літня містить спеціальні добавки у вигляді крупинок кремнію);

3. Конструкція каркаса покришки.

Літні автошини виробляються з жорсткої гуми. Їх швидкісні характеристики дуже високі. Відповідно, у порівнянні із зимовими шинами літні покришки мають більш короткий гальмівний шлях. Літня гума на авто має оновлюватися не рідше, ніж раз у два-три сезони. Застерігаємо від спокуси купити б/у літні шини незважаючи на привабливі ціни. Пам'ятайте, що дешева літня гума може виявитися досить неякісною.

Якщо ви бажаєте придбати дійсно якісні літні автошини, відвідайте інтернет-магазин "Технолайн-Південь". Компанія реалізує широкий асортимент практичних шин для легкових і вантажних автомобілів, для сільгосптехніки і спецтехніки за прийнятними цінами.

Подивитися весь асортимент шин, ознайомитися з їхніми характеристиками і дізнатися вартість можна на сайті.

Звертайтеся в будь-який зручний для вас час!