Готувати машину до зими краще поступово, а починати цей процес - заздалегідь. Справа в тому, що вгадати точну суму сезонних витрат на авто неможливо. Адже через 2-3 тижні ви почнете готувати авто до зими і заїдете на всякий випадок на СТО. А там... Майстри майже завжди виявляють дрібні несправності або ж радять замінити декілька деталей "про всяк випадок". І якщо доведеться сильно витратитися, то на шини (а коштує комплект 2-3 тис. грн) грошей може не вистачити. Їздити на літніх небезпечно - краще потурбуватися про покупку зимових шин зараз і з'ясувати, де продаж зимових шин здійснюється на привабливих умовах.

На які нюанси варто звертати увагу при виборі зимових шин?

Ціна/Якість: Ніхто не сумнівається в тому, що найдорожчі шини відомих брендів є найкращими. Але й ціна кусається - 800-1200 грн за колесо 13-14 радіусу (3200-4800 грн за комплект). Бюджетні шини в 2-3 рази дешевші, однак різниця в гальмівному шляху, згідно з результатами тестів німецького автоклубу ADAC (найбільша громадська організація водіїв в ЄС), становить до 15%: в умовах ожеледі при гальмуванні зі швидкістю 50 км/год це на 6-8 м довше, на засніженій дорозі зі швидкістю 80 км/год - на 5-6 м. Так що при виборі безпечної швидкості взимку важливо враховувати те, наскільки якісні у вас шини. Але зробимо важливу обмовку - навіть дешеві зимові шини безпечніші дуже дорогих літніх при температурі нижче нуля.

Модель авто/шини: Дуже часто автовласники вважають, що на недорогий автомобіль потрібно купувати дешеву гуму. І роблять велику помилку. Адже дорогі автомобілі напічкані всілякими електронними системами активної і пасивної безпеки (ABS, EBS, EBD, ESP і так далі). Автомобілі бюджетної категорії, наприклад, "Ланос", електронікою не оснащені, тому покришки для них краще купувати більш дорогі, з поліпшеними характеристиками.

Дата випуску: Чого не варто купувати (крім екстрених випадків, коли іншого виходу немає, наприклад, прокол двох коліс в дорозі), так це б/у гуму, яку пропонують практично на кожному кроці. Справа в тому, що на таких колесах, по-перше, можуть бути невидимі внутрішні пошкодження корду, по-друге, шини мають свій термін придатності - 4 роки (після цього гумова суміш їх протектора втрачає частину своїх властивостей). Дата випуску завжди вибита на покришці - зверніть на неї увагу.

Зовнішній вигляд: При покупці потрібно завжди звертати увагу на покришку - будь-які вм'ятини, нерівності повинні викликати підозру, що вам намагаються продати брак. І справа навіть не в якості покришки з заводу - часто шина псується із-за неправильного зберігання або помилок при перевезенні. Кривизна покришки призводить до дисбалансу колеса, який часто неможливо усунути за допомогою балансування.

Також важливо знати, що на шині не повинно бути ознак тривалого перебування на вулиці під відкритим небом - шару пилу, сіруватого відтінку. У колесах з "виставки" часто є мікротріщини, через які виходить повітря.

Придбати якісні зимові шини від відомих виробників радимо в нашому інтернет-магазині «Технолайн-Південь».

Наші фахівці радять заздалегідь готуватися до зимового сезону і своєчасно придбати зимову гуму. Адже всім відомо, якими небезпечними бувають наші дороги взимку. На таких дорогах у багатьох ситуаціях рятують зимові автошини, вони значно зменшують ризик виникнення заносу. Адже спеціальні протектори призначені не тільки для їзди по снігу, але і слизькому асфальту та суміші бруду і снігу.

Якщо ви зайнята людина, наш інтернет-магазин дозволить заощадити багато часу при пошуку товарів і в той же час отримувати повну інформацію про потрібний комплект шин. Адже на одній сторінці ви побачите велику фотографію шини та її детальний опис, а також ціну. Це дуже зручно і сучасно.

Подивитися весь наш асортимент шин, ознайомитися з їхніми характеристиками і дізнатися вартість ви можете, перейшовши за посиланням.

Натискайте! Якщо у вас виникнуть додаткові питання - не соромтеся і питайте. Проконсультуємо вас і оперативно оформимо замовлення.