CПА басейни чудовим чином впливають на стан здоров'я людини. Особливо тих, хто постояннно напружено працює і не має часу на відпочинок. Сама технологія SPA передбачає застосування фізичного впливу води і тепла. Це кращий засіб підтримки себе у формі для всіх, хто веде малоактивний спосіб життя. Гідромасажний СПА басейн сприяє максимальному розслабленню тіла і допомагає впоратися з безліччю проблем.

Гідромасажний басейн - це цілий оздоровчий комплекс  у вас вдома. Також він може стати улюбленим місцем для вечірки і зустрічей з друзями. Басейн забезпечений безліччю додаткових функцій, системою регулювання потужності і підсвічуванням.

Особливістю СПА басейну є те, що вода в ньому підігрівається до заданої тмператури і не остигає. Тому СПА басейни можна встановлювати на вулиці, а не тільки в приміщеннях.

Гідромасажний СПА басейн: яка від нього користь?

Фахівці визнали такий басейн кращим способом устранния застійних явищ в м'язах. Крім того, варто відзначити благотворний вплив на психічний стан людини, який проявляється буквально відразу ж. Під дією гідромасажу відбувається синтез ендорфінів, які дарують відчуття справжнього блаженства.

Занурюючись в СПА, ви відчуєте цілющу силу води, тепло і невагомість. Навантаження на хребет і суглоби відразу  знімається, кровоносні судини розширюються, що сприяє поліпшенню кровообігу. Також відбувається відновлення живлення м'язової тканини і очищення її від двоокису вуглецю. Завдяки масажному впливу блокуються больові відчуття.

Гідромасажний СПА басейн може стати приємним ліками від безсоння. Перебування в гарячій воді перед сном сприяє розслабленню і більш швидкому засипанню. Це найкращий спосіб боротьби з втомою, яка викликана напруженою роботою протягом дня.

Якщо вам здається, що гідромасажний басейн - це дороге задоволення, то це зовсім не так. Адже вкладаючи у своє здоров'я і хороше самопочуття, ви позбавляєте себе від проблем у майбутньому. Це однозначно вигідне вкладення грошей для тих, хто дійсно піклується про себе і свою сім'ю.

Зацікавилися? Хочете замовити гідромасажний СПА басейн вже зараз? Тоді звертайтеся в компанію "Лорд-Х". Наші фахівці встановлять басейн у найкоротші терміни за прийнятною ціною. Пропонуємо обладнання виробників Німеччини, Франції, Чехії, Італії, Іспанії, Австралії в різної цінової категорії. Отримати консультацію та дізнатися деталі ви можете вже зараз за контактними телефонами.