У вас є свій дачний будиночок з красивою терасою і прекрасним садом? Ми знаємо, чого там не вистачає для повного щастя! Це басейн, в якому можна приємно розслабитися після роботи, поліпшити здоров'я і настрій! У цій статті ми хочемо розповісти вам, як побудувати басейн на дачі, на які аспекти звернути увагу і як виграти в ціні.

Вибираємо басейн для дачі правильно

По-перше, визначитеся, де басейн буде розміщуватися. Краще всього розмістити його в безвітряному сонячному та ізольованому від сторонніх спостерігачів місці, подалі від дерев. До басейну повинно бути легко провести воду. Також поруч потрібно вибрати місце для того, щоб сховати обладнання.

Що стосується розміру, то тут все залежить від того, скільки людина буде користуватися басейном і від кількості вільної території, придатної для будівництва басейну. Для однієї людини мінімум води становить 2 кв. м поверхні води. Також важливо враховувати показники глибини, комфортності плавання, тип басейну, активність людей, які там будуть купатися.

Якщо говорити про максимальну глибину, то для дітей вона складає 30 см, для навчання — 1,30 м, для відпочинку підлітків 1-1,40 м, універсальний тип — від 1,40 до 2,20 м.

У більшості випадків, глибина для купання в домашньому басейні становить 1,3 -1,7 м, для стрибків — 2,5–4,0 м. Дно басейну може бути зроблене з плавним збільшенням глибини або виконано в двох рівнях. Крім того, якщо в будинку є діти, то можна зробити два басейни - глибокий для дорослих і дрібний для малюків.

Як побудувати басейн на дачі?

Головне - знайти хороших фахівців, які знають, як побудувати басейн на дачі якісно і в найкоротші терміни. Радимо звернутися в компанію "Лорд-Х". Ми виконаємо проект басейну будь-якої складності і підберемо обладнання за бажанням замовника. При необхідності надаємо консультації і підказуємо, як вибрати басейн, який максимально задовольнить всі побажання.

Звернувшись до нас, ви зможете побудувати басейн високої якості за прийнятними цінами. Він буде радувати вас довгі роки, дарувати чудові миті радості і повної релаксації!