Вирішили встановити в квартирі лічильник обліку тепла? Тоді прочитайте цю статтю. Тут ми зібрали всі факти, які необхідно знати про лічильники обліку тепла.

1. Лічильники обліку тепла використовуються в системах опалення з горизонтальною розводкою. В системах опалення з вертикальною розводкою їх застосування неможливе.

2. Лічильник обліку тепла НЕ ЕКОНОМИТЬ тепло. Але він правильно його рахує. В результаті ви не переплачуєте за тепло, яке не використовували. Якщо в кімнаті раптом стане гаряче, ви не будете відкривати вікна. Досить буде прикрутити регулятори на радіаторах опалення. В результаті витрата теплоносія знизиться, а температура в приміщенні буде комфортною. Це дійсно економно!

3. Розрахунок за спожиту теплову енергію здійснюється по тарифу за Гкал за показаннями квартирного лічильника тепла. Сам тариф встановлює міська адміністрація, тому в різних регіонах країни тарифи можуть відрізнятися.

4. Для того, щоб встановити лічильник, потрібно звернутися в ЖЕК, подавши заяву на встановлення квартирного вузла обліку теплової енергії.

5. Згідно зі Законодавством будь-який власник квартири має право встановити квартирний лічильник тепла без всяких перешкод. Після того, як дозвіл буде отримано, належить розробити індивідуальний проект на встановлення квартирного вузла обліку теплової енергії. Обов'язково уточніть, чи не закладені в загальному проекті на житловий будинок квартирні лічильники тепла, адже в цьому випадку індивідуальний проект не потрібен. Після погодження проекту в ЖЕКу, можна приступати до монтажу приладу. Після завершення монтажу прилад повинен бути запломбована представником ЖЕКу. З цього етапу починається ваша економія.

6. Особливості монтажу лічильника тепла: витратомір монтується на подавальному або зворотному трубопроводі системи опалення, як і квартирний лічильник води.

7. Державна перевірка здійснюється раз на 4 роки.

8. В комплект лічильника входять електронний обчислювач, витратомір, пара датчиків температури, бобишка під датчик температури, сполучні штуцера.

9. Після встановлення лічильника економія теплової енергії складає від 30% до 70%.

10. І останнє - де замовити лічильник? Звертайтеся в компанію "Антап Україна", яка є офіційним представником підприємств AQUATHERM (Польща) і Hydrometer (Німеччина). Ми не тільки реалізуємо лічильники за найкращими цінами, але і забезпечуємо їх професійне і комплексне обслуговування.