Якщо ви мрієте про те, щоб надати естетичного зовнішнього вигляду та внутрішнього затишку своїй будівлі, тоді прийшла пора купити лакофарбові матеріали високої якості.

Задумайтеся і скажіть, коли ви востаннє фарбували фасад свого будинку? Не пам'ятаєте? А чи знаєте ви, що своєчасне фарбування фасаду — це запорука естетичного зовнішнього вигляду, внутрішнього затишку та довгого терміну служби вашої оселі.

Сьогодні фарбуванню піддаються практично будь-які фасади — бетонні, оштукатурені, цегляні і т.д. Головне — вдало купити лакофарбові матеріали і відповідним чином підготувати поверхню фасаду до процесу фарбування.

Здавалося б, пофарбувати фасад — це не складно. Досить взяти будь-яку фарбу та покрити нею фасад у кілька шарів. Однак через кілька сезонів фарба або втратить первісний колір, або і зовсім почне облазити з фасаду, а все тому, що ця справа передбачає використання спеціальної фасадної фарби.

Основні критерії вибору фарби для фасаду:

- фасадна фарба повинна бути стійкою до зовнішніх впливів - вологи, вітру, опадів, механічних пошкоджень;

- фасадна фарба повинна бути стійкою до перепадів температур;

- фасадна фарба повинна бути стійкою до ультрафіолетового випромінювання, а саме - при тривалому впливі яскравого сонця не повинна змінювати свій колір;

- фасадна фарба повинна відповідати матеріалу, з якого виконаний фасад будинку.

Як пофарбувати фасад

Роботи по фарбуванню фасаду не становлять особливої складності. Якщо ви вже встигли купити лакофарбові матеріали, тоді беремо фарбу, наливаємо її в спеціальне коритце, щоб було зручно наносити на валик. Знявши з валика надлишки фарби, прокочуємо ним по вибраній площі в одному напрямку. Кожен наступний прокат валика робимо, перекриваючи на 3-4 см попередню смугу. Починаємо фарбування фасаду будівлі з кутів - саме їх потрібно фарбувати особливо ретельно. Цоколь будівлі фарбуємо в останню чергу, адже надлишки фарби будуть стікати вниз. Через годину після нанесення першого шару можна нанести фінішний шар. Його наносять нерозведеною фарбою і дають висохнути, оберігаючи фасад від впливу опадів. Виступи, колони, підвіконня, архітектурні елементи можна пофарбувати в інший колір - це дозволить «оживити» дизайн будівлі.

Загорілися бажанням пофарбувати свій фасад? Заходьте в інтернет-магазин компанії «Волф», щоб купити лакофарбові матеріали високої якості від виробника. Ми обіцяємо забезпечити кожному споживачеві індивідуальне технічне рішення з використанням високоякісних матеріалів, надати ефективний сервіс та максимальні зручності в процесі співпраці.