Сьогодні продаж фарби здійснюється досить широко, але перед тим, як викласти кругленьку суму, добре поцікавтеся призначенням тієї чи іншої лакофарбової продукції, щоб не викинути гроші на вітер.

Використання лакофарбових матеріалів всім відоме. Фарби призначені для створення архітектурно-декоративного вигляду і захисту матеріалів від впливу навколишнього середовища. Однак кожен різновид фарб має ще своє спеціальне призначення: одні лакофарбові матеріали придатні виключно для зовнішніх робіт, інші - тільки для внутрішніх, треті - універсальні, четверті - надають поверхням деяких спеціальних властивостей. Всі лакофарбові матеріали (лаки, фарби і емалі) містять у своєму складі сполучну речовину, пігмент і наповнювач, а також цілий ряд спеціальних добавок (стабілізатори, емульгатори, антисептики, фунгіцидні добавки і т.д.), призначені для підвищення їх технологічних і експлуатаційних характеристик.

Дізнатися про те, яка кількість добавок міститься в тій чи іншій фарбі, ви можете, виходячи з ціни продукту. Незважаючи на те, що добавки присутні в порівняно невеликих кількостях, вартість їх досить висока, тому не слід очікувати бездоганної якості від дешевих фарб. Але навіть, купуючи дорогі фарби, однак використовуючи їх не за призначенням, ви просто викидаєте свої гроші на вітер.

Щоб правильно вибрати фарбу, треба вміти розбиратися в позначеннях лакофарбових матеріалів.

До основних лакофарбових матеріалів відносяться лаки, фарби, емалі, оліфи, грунтовки і шпаклівки. В результаті фарбувальних робіт на поверхні, яка фарбується, з'являється лакофарбове покриття - тонка плівка, яка ізолює поверхню від зовнішніх впливів і надає їй певний колір, вигляд і фактуру.

Основним компонентом будь-якого лакофарбового матеріалу є плівкоутворювальна речовина. Другим за значимістю компонентом є барвник або пігмент певного кольору. Крім того, для надання лакофарбовим матеріалам певних властивостей в них вводяться різні розчинники, наповнювачі, сикативи, отверджувачі, прискорювачі.

Якщо ви шукаєте, де в Україні здійснюється продаж фарби і вже готові купити дорогі лакофарбові матеріали, не знаючи їх призначення, не поспішайте. Зайдіть в інтернет-магазин компанії ТОВ «Волф». Ми займаємося виготовленням і реалізацією лакофарбової продукції з 1996 року, а тому наші спеціалісти знають про лакофарбову продукцію все. У нас ви можете придбати навіть порівняно недорогу фарбу, головне, щоб ви використали її за призначенням. Тоді вона принесе вам бажаний ефект. Не зволікайте! Ми чекаємо на вас і надамо всі необхідні консультації!